Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Candida diétában jártostól...

Candida diétában jártostól kérdezném?

Figyelt kérdés

Miket evett?

Hogyan készítette el a húsokat? (azt olvasom, hogy a szárított fűszereket sem szabad használni)

A natúr rizs mit jelent? (a sima, bolt rizs? )

Sok mindent elolvastam, de érdekelnének a tapasztalatok.

előre is köszi


2010. ápr. 1. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én elkezdtem, de nem tudtam végigcsinálni.

leginkább párolt vagy főtt húst ettem.

és barnarízst használtam.

2010. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kínozd magad a hülye candida diétával, mert csak a bioboltosok meg hasonlók biznisze ez az egész átverés. A pénzről szól. Minél lassabban gyógyulsz, nekik annál jobb a hülye termékeik megvásárlása érdekében.

Menj el inkább orvoshoz vele! Egy ismerősöm homeopátiás szerekkel vált tünetmentessé. Én is csináltam ezt a diétát több mint 3 hónapig és nem volt semmi haszna, csak teljesen legyengültem, lefogytam, vashiányom és többféle ásványianyag -hiányom alakult ki, aztán meg kezdhettem a felépülést ezekből...Csodálatos!

Gyógyulást!

2010. ápr. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na de ha orvos írta elő ezt a valóban majdhogynem betarthatatlan diétát??? Esetemben pláne betarthatatlan, mert én a barna dolgokat se bírom, meg a zöldésgek többségét se. Nem sok minden marad.


A natúr rizs = barna rizs.

2010. nov. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!