Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van ez hogy nincs...

Miért van ez hogy nincs kedvem enni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik, és régen legjobb barátok voltunk, de több mint fél éve hozzám se szól. mostanában azt látom mintha a legjobb barátommal járna. ez nagyon zavar, és már 2 napja nem ettem semmit. nagyon éhes vagyok, de ha rájuk gondolok elmegy az étvágyam, és sírni kezdek. hetek óta csak sírok, most még az étvágytalanság is hozzájött..meddig bírom kaja nélkül? és milesz a következménye ha nem eszek? azthiszem ez sokkal jobb mint az érvágás, de barátnőim aztmondják hogy egyek, mert megofom bánni, csakhogy ők még nem érezték ezt. mindig ittvan a legjobb barátnőm mert szükségem van rá, és olyan jó hogy ittvan mellettem, mikor bajvan. ha meglátom Őt, vagy a szerintem a barátnőjét, akkor olyan csillapíthatatlan fájdalmat érzek hogy az valami hihetetlen. utálok szétbőgött fejjel suliba menni, de nemtehetek mást, még másfél év van a suliból, utána külön válnak útjaink. tudom hogy lesz még sok pasi, de én őt nagyon szeretem. 13/L
2013. febr. 12. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélj vele! Az étvágytalanságról pedig annyit, hogy van egy ismerősöm, akinek sérve lett, az idegességtől pedig nem is evett, nem lett jó vége. Talán ha beszélsz vele akkor jobb lesz a helyzet...és mennyit eszel egy nap ?
2013. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!