Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mikor jobb édeset enni (akár...

Mikor jobb édeset enni (akár gyümölcs, szóval bármi cukros), étkezés előtt, vagy után?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy mikor jobb, de ha én étkezés előtt eszek valami sütit vagy csokit rá egy kicsivel megjön az étvágyam. :)
2009. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én nem rég olvastam erről. úgy emlékszem, hogy 10 óraira jó, meg uzsonnára. vagyis, reggeli és ebéd között, ebéd és vacsora között. xD amúgy én azért is nagyobb étkezések előtt eszek gyümölcsöket, mert savat csinálnak és utána mindig ennék...

remélem hasznos választ adtam xD

2009. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

étkezés előtt jobban kívánja az ember az ilyesmit, de a legtöbbeknek elveszi az étvágyát, így még édeset inni is csak étkezés után javasolt, enni főleg.

nekünk úgy tanították, hogy ha valaki édeset kér előtte, próbáljuk meg lebeszélni róla. :)

de persze akadnak kivételek, lásd az előzőt.

2009. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!