Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó fogyókúra? :O Csak...

Ez jó fogyókúra? :O Csak délelőtti étkezés (reggeli-ebéd) Délután:gyümölcs

Figyelt kérdés

Nagyon duci vagyok...minél hamarabb szeretném leadni a súlyom egy részét...azaz gyorsan!Mert...

18 éves vagyok,170 cm és 110 kg.Lóg a karomon a bőr...ezért szeretnék valamilyen fogyózási tervet,amitől nem lógnék még jobban.Ötletek?Úgy gondoltam,h reggel és délben eszem,néha csipegetek délelőtt...és délután már csak gyümölcsöt ennék.Remélem,hogy ez nem lesz megterhelő a szervezetemnek és nem fogok még jobban lógni,ha majd fogyok.Normális válaszokat kérnék.Úgy nem tudok fogyózni,hogy naponta többször-kevesebb módszer szerint,nem megy...mert ha nekiállok enni,akkor nem tudom befejezni,amíg jól nem laktam.


2011. jún. 6. 18:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó. Leáll az anyagcseréd, plusz tönkre fogod tenni a gyomrod.

Nézz körül netes étrendek között, és állíts össze magadnak egy megfelelőt, mennyiségekkel. Írd le egy papírra és legyen mindig szem előtt. Így könnyű azt mondani, hogy a papíron két szelet kenyér van, tehát többet nem ehetsz. Nálam legalábbis ez vált be.

2011. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

És mit akarsz mozogni?Mert azt is kéne..mondjuk kezdésnek séta

Egyébként a délután csak gyümölcs nem jó, fehérje is kéne..így csak visszahíznád:/

2011. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ha tényleg csak így tudsz enni akkor bősééges reggelid legyen

teljes kirőlésű kenyér, főtt tojás, zöldségek, sovány felvágott, sajt

zabpehely+gyümölcsök+naturjoghurt


ebéd: grillezett/párolt stb.. sült csirkemell, comb, sovány marha, sertés, halak, tojás, mozzarella sajt

párolt zöldségek(brokkoli, karfiol, répa, borsó) saláta, kevés főtt újkrumpli, barnarizs, zöldségturmixok(olyan mint a főzelék csak nem kell liszt+olajos rántás) magával turmixolod, ez magyon finom és összekeverheted a rizzsel/ráöntheted mártásként a húsra, halra, használj fűszereket

gyümölcsöt is ehetsz este de egyél mellé 250gramm túrót is(banánt ne egyél este)

2011. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
úszás, bringázás
2011. jún. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Nem az a lényeg, h hányszor eszel egy nap, hanem, h mit és, h sportolsz-e. Olyan ételeket fogyassz, amiben nincs sok szénhidrát, mozogj minden nap (otthon tornázz, járj el konditerembe, fuss az utcán). Amúgy is napi 5 étkezés a jó. Viszont van egy másik jó módszer is: étkezés előtt igyál sok vizet, ami által telített érzeted lesz és kevesebbet tudsz enni. remélem, h tudtam segíteni. És még annyival kiegészíteném, h a Google a barátod!!:)
2011. jún. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Van evezőpadom és szobabicikli + 1,5 kilós súlyzó. :D

Az evéssel gondok vannak,mivel állati eredetűt nem eszem...szóval maradtak a zöldségek,amiktől meg éhes maradok. :O

2011. jún. 6. 18:47
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát tekintve, hogy baromire elhízott vagy, ne az itteni szuper módszerekre hallgass, hanem keress fel egy dietetikust, majd összeállít neked egy étrendet. Ha gyorsan fogysz, a bőrödet csak egy plasztikai sebész fogja tudni rád szabni. Az evezőpadot inkább hanyagold, mert az ízületeket szerintem megterhelné túlzottan, szobabicikli mehet, másfél kilós súlyzóval semmi látványos eredményt nem fogsz elérni, bár azért persze szabad használni.

És valamit valamiért. Úgy nem fog menni, ha nem vagy hajlandó áldozatokat hozni érte. Sajnos egy rendes fogyáshoz teljes életmódváltásra van szükséged, és sacc/kb 2 évre.

Amúgy fekvés előtt kb 4 órával már ne egyél, azon kívül viszont nem szabad koplalni. Kiszámoltad, hogy dél és másnap reggel között több mint fél nap eltelik?! A gyümölcstől aztán simán éhezik a szervezeted, ami nem jó, és esetleg a vércukrod se lesz utána az igazi.

A fogyás nem olyan dolog, hogy minden újságban leírt, általában totálisan baromságokat kipróbálja az ember. Oké, ha 2-3 kilótól akarsz megszabadulni, de a te eseted más. Ne tedd tönkre magad.

Ja és ki kéne deríteni, nem-e valami egészségügyi probléma áll az elhízás hátterében.

2011. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Vega vagy? hmmm...

Küldtem egy csendes levelet, kérlek válaszolj! Szeretnék veled privátban nagyon sokat beszélgetni.

2011. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát én csináltam ezt egy időben, bár én csak pár kg-t akartam fogyni. Mondjuk nyáron csináltam és olyankor általában nem is nagyon kívánok enni. Nekem végülis bejött, bár nagyon hosszú távon sztem nem kivitelezhető.
2011. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
ugyan ez van nálam is 108 kg vagyok 16 évesen és 190 cm és én neki áltam sportolni minden nap bicikli napi 11.8 km + minden nap foci és észrevettem hogy erösödök meg fogytam is 1 hét alatt 5 kg-ot uh sportolásal lehet legjobban fogyni és ráadásul szorakozok közbe...:)
2011. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!