Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Azt olvastam a fekete tea...

Azt olvastam a fekete tea felpörget energiát ad. Ez igaz? Ha igen hol szerezhető be olyan ami tényleg hat? Sparban vagy gyógyszertárban vagy bio boltban? Mikor kell inni? Csak olyanok írjanak akik kipróbálták!

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A fekete teában koffein van, azért pörget fel. Bármelyik fekete tea jó, ami nem koffeinmentes...
2013. febr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
51%
Én zöld teát iszok, felpörget és még a fogyaszt is. Legjobb ha bioboltban vásárolsz. Nekem a fekete tea nem igazán jött be!
2013. febr. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

Csak azok írjanak akik kipróbálták..

Mint valami <kibasott> drog úgy beszélsz egy sima rohasztott teáról.


Nincs jó hatása a fekete teának, koffein, teobromin van benne, és ez élénkít.. ha nem kenyeret eszel egész nap, meg tejet hanem húsokat, zsírt, zöldséget akkor eleve nem vagy fáradékony, különösebben nem szokott kelleni koffein, mert minek?


De ha teázol, akkor zöld teát, fehér teát fogyassz, ezeknek értelmük is van, nem csak koffein tartalmuk

2013. febr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem jó a fekete tea, zöld teázok én is. Fontos tudni róla hogy szálas teát kell venni, egyrészt olcsóbb, másrészt a filterekbe csak a szemét megy bele és fluorral fehérítik ami méreg(házi feladat ráguglizni fluorra)!

Amikor élénkítés céljából főzöd a zöld teát, kb 85-90C-os vízzel 5 percnél kevesebb ideig hagyd állni. Csak ekkor élénkít! Édesítéshez steviát ajánlok vagy natúrban is megiható mert nagyon finom.

2013. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!