Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet a folyamatos...

Mitől lehet a folyamatos hányinger?

Figyelt kérdés
Vasárnap este ettem vacsira pizzás csigát, meg sikerült nasiként bevágnom 2 kis zacskós pisztáciát. hétfő reggel óta hányingerem van és fájdogál fejem, kedden voltam a háziorvosnál ő csak azt mondta hogy diétázzak és ha rosszabb akkor menjek vissza. lehetséges hogy a pisztácia miatt szenved ennyit a gyomrom? olyan érzés mintha folyamatosan görcsbe állna :/ elég kellemetlen, és nem szűnik semmire a hányinger. lehetséges hogy a gyomorrontás ilyen sokáig fenn áll?
2013. febr. 21. 19:48
 1/8 A kérdező kommentje:
a terhesség mint eshetőség kizárva.
2013. febr. 21. 19:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem a gyomorrontás szerintem itt a bűnös, hanem a pisztácia, amit ha az embernek egy kicsit is gyenge az epéje, nehezen bont le. Szerintem lehet kicsit begyulladt az epehólyagod, édesanyámnak is sokszor volt ilyen, ha valami hasonlót evett és nála a diéta hatásos volt.
2013. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj újból, mert van egy vírus járvány. Elég hosszadalmas 3 hétig tart. Én kaptam rá antibiotikumot.
2013. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! valószínűleg a pisztácia lehet tényleg a ludas mert ha csak rágondolok, akkor hányingerem van, pedig ez előtt nagyon szerettem.
2013. febr. 22. 09:58
 5/8 anonim ***** válasza:
A pizzás csiga szóba sem kerül mint lehetséges ok? Köze nincs az 'étel' szóhoz, de megetted. Persze lehet a pisztácia is, lehet egy fertőzés is..
2013. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát lehet, ha fertőzés az kb meddig szokott tartani? és ha nem szedek rá gyógyszert akkor s elmúlik.
2013. febr. 22. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Elmúlik, majd.


Azt kell írnom, hogy mostanában sokan küzdenek hasmenős, hányós nyavalyákkal. Ilyen idő van (hideg, nedves), valami terjed. Ezért nem is biztos hogy táplálkozással kapcsolatos ez az egész.

2013. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2013. febr. 24. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!