Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pajzsmirigy megnagyobbodástól...

Pajzsmirigy megnagyobbodástól előfordulhat, hogy nem tudok hízni?

Figyelt kérdés
Kb. 165 cm magas vagyok és 42-43 kg között. Rendesen táplálkozom mégsem tudok hízni pedig szeretnék. Korábban orvos megállapította, hogy pajzsmirigy megnagyobbodásom van, voltam vérvételen és ultrahangon is. Megkaptam róla az eredményt a háziorvosom pedig begépelte és annyit mondott h mehetek.. szóval semmi gyógyszer vagy h mitől lehet ez, h kezeljem.. Tanácsokat, tapasztalatokat várok. előre is köszönöm. 18/L

2013. febr. 22. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért érdemes lenne megnézetni, kérj beutalót endokrinológiára.
2013. febr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen lehet, ez az egyik tünete vagyis a gyors anyagcsere .De az hogy lehet hogy nem kaptál rá gyógyszert?!
2013. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. Ultra hangon is annyit mondtak, hogy vigyem el a papírt a háziorvosnak.. elvittem ott meg semmi.. de jövő héten szeretnék átiratkozni felnőtt orvoshoz, mert még gyerekorvosnál vagyok.. és ott is az új dokinál rákérdezek, hátha tud vmit mondani..:/
2013. febr. 22. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!