Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges, hogy a párom nem...

Lehetséges, hogy a párom nem akarja, hogy lefogyjak? Hogyan lehet úgy lefogyni, hogy a kedvesed folyton édességekkel halmoz el, és legyint ha fogyókúrázni szeretnél?

Figyelt kérdés
A kislányunk születése óta nagyon elhíztam.A párom sosem gúnyolt ez miatt,inkább mindíg bókolgat nekem.Mindíg hoz haza valami édességet amit TV nézés közben elmajszolunk.Egyik nap elkezdtem letölteni egy torna videót a netről,és erre az volt a reakciója,minek amikor úgysem fogom sokáig csinálni.Volt,hogy fogyóztam és kevesebbet ettem,meg salátákat,akkor meg azt mondogatta,jaj ő éhen halna ha ilyeneket enne.Valahogy sosem bíztat,inkább lehangol és elveszi a kedvem ettől az egész fogyókúrától.Egyszer sikerült leadnom 12kilót.Mindenki dícsért a munkahelyemen,hogy milyen ügyesen lefogytam,ő meg semmi.Mikor kérdeztem tőle,nem vette e észre,rám nézett vizslatva és annyit mondott ő minden nap lát,biztos azért nem tűnt fel neki.Egyszerűen olyan rosszul esett,hogy abba is hagytam a fogyózást,mert teljesen elment tőle a kedvem.A másik amit észrevettem,hogy azt sem veszi észre ha példáúl szebben öltözöm fel,vagy beszárítom a hajam.Lehet neki tök mindegy hogy nézek ki?Minden nap elmondja,hogy imád engem,de én úgy érzem nem tekint engem igazi nőnek,csak a kislánya anyjának.Már nem is tudom mikor voltunk együtt utoljára.Szól a vészcsengőm,mit csináljak!???
2013. febr. 18. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ne hagyd, hogy elvegye a kedvedet a fogyókúrádtól! A te külsődről van szó, ha t így nem érzed jól magad, akkor tartsál ki az elhatározásod mellett, ne foglalkozz vele ki mit beszél. Szerintem biztos észreveszi ő ha valami újat lát rajtad csak nem teszi szóvá. Vannak ilyen emberek.
2013. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Ne fogyóz.

Életmódot válts. A sikeres fogyás, az egészséges élet és a szép alak titka. Mikor eljártam edzeni az edzőm azt mondta olyan életet éljek amit "fogyókúra" után is tartani tudok.


Te is válaszd ki azt az életmódot ami egészséges, veszítesz a testsúlyodból és egy életen át kényelmesen lehet követni.

2013. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy már nem mint nőre, hanem mint anyára tekint rád, egy anya meg nem kell, hogy vékony legyen ahhoz, hogy imádják. Se csinos. Viszont nem is szexelnek vele.
2013. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Miért tűnik nekem úgy, hogy a duci (netán dagi) női énedet jobban szeretné? Szerintem csak ezért etethet, ezért nem szereti, ha fogyózol. A szex kevéssége meg bárhol előfordulhat.
2013. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Fogyókúra csak egy ideig hasznos, tényleg valamit változtass meg amitől lassan lefogysz. A férjed észre sem fogja venni, hogy te olyan nagy fogyókúrába kezdtél. Heti 0,5-1 kg fogyás elég, ha tartósan csinálod, és ezzel nem magadat kínzod. A férjedet pedig próbáld újra elcsábítani!
2013. febr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Al Bundy: "Miért várod el hogy izgalomba jöjjek egy újracsomagolt, tavalyi szendvicstől?"

Attól még hogy lefogysz, még ugyanaz a nő maradsz, akit már ki tudja mióta ismer és kiismert. Ezen semmiféle új ruha, kinézet vagy póz nem változtat, ahogy a nők tévesen gondolják.

2013. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Ha fogyni akarsz, akkor AZÉRT tedd, mert TE úgy érzed magad jobban, NEM pedig azért, hogy VALAKINEK tetsszél. Amig másoktól teszed függövé, addig nem fog sikerülni. Mellesleg van olyan férfi, akinek tényleg nem tünik fel, ha a felesége lefogy, amig nem lesz NEKI túl sovány.

Az meg, hogy édességeket hoz - szerintem csak kedveskedni akar, és egyáltalán nem gondol bele, hogy neked nem igazán jó. Mellesleg ha hoz valamit, akkor egyél meg EGY darabot, és akkor attól nem lesz semmi baj, söt sokkal könnyebb megállni kevés édességgel, mintha hetekig/hónapokig SEMMIT nem eszel, mert utána nem fogod tudni abbahagyni.


SZóval, ha TE MAGADÉRT akarsz fogyni, akkor állitsd át az életedet megfelelöre, és ne foglalkozz mások véleményével, - még a férjedével sem.

2013. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Ő hogy néz ki?

Lehet, hogy úgy gondolja, ha lefogysz, jobbat is találhatnál nála, ezért tőle nem kapsz buzdítást, nehogy elbízd magad.

2013. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jól néz ki szerintem.Nem egy modell,de helyes és szép kék szemei vannak.Mondjuk a kopaszodásával nincs kibékűlve,de sportos alkat.
2013. febr. 18. 13:32
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

Te döntöd el miket eszel. Lehet zöldséget is enni, vagy lehet csokit-cukrot-tejet-tk kenyeret..


De legyél tisztában a saját döntésed lehetséges következményeivel :) Utána már mindenki tiszteletben fogja tartani, ha te önszántadból betegségeket vállalsz, tudatosan, az egy tájékozott, felnőtt ember döntése lesz. Ha titeket nem zavar az elhízás, ezzel együtt kialakuló egyéb betegségek.. pff, fura mert mondjuk cukorbetegen, esetleg PCOS-an mindenki utálni szokta a betegségét.. és simán erre haladhatsz, ha már az elhízás alakul nálad.

2013. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!