Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az h egész nap nem...

Miért van az h egész nap nem eszek?

Figyelt kérdés
vashiányos vérszegénységem van...egész nap szinte semmit nem eszek, mert mikor beveszem pl a kanál levest a számba egyszerűen nem tudom lenyelni kiköpöm .... még van amikor a teát is...korog a hasam meg minden de nem tudom lenyelni

2013. márc. 3. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz az emésztésed. Ha rossz az emésztésed, akkor az evéshez (valójában az emésztéshez) sincs elég energiád.


Látszik az ördögi kör, ami könnyen végződhet teljes elgyengüléssel?


Párolt zöldségeket, répát, leveles zöldségeket kis adagokban kezdj el enni, mintha az életed múlna rajta. Akupunktúrás kezeléssel azon az állapoton ami miatt nem tudsz enni lehet segíteni, akkor kívánni fogod az ételt, és helyrejössz. Bármelyik utat is választod, de kezdd el!

2013. márc. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elkezdtem, megettem az ételt, legalábbis lenyeltem de ki is hánytam
2013. márc. 4. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
(akupunktúra)
2013. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De egyébként létezik olyan emésztőrendszeri betegség is, ami hányással jár. Ezt meg ki kell heverni :(
2013. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!