Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vékony,50kg-os férfi vagyok,...

Vékony,50kg-os férfi vagyok, milyen "izomport" ajánlotok ahhoz hogy izmosabb legyek?

Figyelt kérdés
Vagy valami tablettát?
2013. márc. 4. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom sportolást, és valami tömegnövelő étrendet. Olyan, hogy "izompor" nincsen. :)
2013. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Először ne "izomporokkal" kezdd el. Szerintem ez teljesen rossz hozzá állás, elsőnek mindenképp valamilyen sporttal kell elkezdened, hogy azért valamennyi izom legyen rajtad és kicsit az ízületeid is megerősödjenek aztán ha gondolod akkor elkezdheted szedni. Nem vagyok jártas a témában de szerintem ami a te "izompor" kifejezésed takar azok a szteroidok, mert ahhoz minimális mozgás is elég. A különböző fehérje készítményeket egyébként szedheted az csak segíti az izmok építését.
2013. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csodatabletta/por nem létezik ami mindenféle erőfeszítés és helyes étkezés nélkül izmot növeszt. "Izomtömegnövelő" néven futó tápkiegészítő is csak instant kaja, magas szénhidráttartalommal és kb. 20-35%-os fehérjetartalommal, ez mellé is szükséges a kemény kondizás és megfelelő életvitel, étrend.

Ha izomtömeget akarsz növelni akkor ahhoz tömegnövelő étrend kell ez az alapja, mellé súlyzós edzés és megfelelő mennyiségő alvás/pihenés a regenerálódáshoz, mert nem edzés közben nő az izom.

2013. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!