Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most raktam le a cigit, de...

Most raktam le a cigit, de fogyni is szeretnek!? SOS!

Figyelt kérdés
8 ev cigizes utan leraktam a cigit mar 4 hete nem cigizek eleg jol birom nem kivanom csak kozbe ramjon... de ez elviselheto mar. A problema az hogy ami ota leraktam mintha tobbet ennek ami azert sem jo mert kb 20-30 kg plusz van rajtam... 2 evel ezelott fogytam kb 15 kg ot de azt vissza is szedtem lassan akkor semmi szenhidrat nem volt egy fel evig aztan szepen lassan megint ettem es mar megint megiztam. MIt tudnatok javasolni? tartos fogyast szeretnek es veglegesen egeszseges lenni dohanyzas es plusz kilok nelkul 25Eves F

2013. márc. 5. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Paleo diétát nagyon jónak mondják. Általában akin sok a súlyfölösleg, hamar és tartósan elkezd fogyni. Lehet hogy először durvának tűnik, de érdemes megpróbálni. Én is most kezdtem, és eddig jó tapasztalataim vannak. Nézz utána (:
2013. márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!