Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért fontos hogy ne együnk...

Miért fontos hogy ne együnk este hat után már semmit?

Figyelt kérdés
Sok helyen hallom ezt, de sosem mondják hogy egész pontosan miért, azon kívül hogy "mer rossz"
2013. márc. 15. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok orvos de azzal szokták magyarázni hogy alvás közben pihenteted az emésztőrendszeredet is illetve nagyon lelassulnak az emésztési folyamatok ami miatt az étel rothadásához indul a szervezetben és toxikus anyagok termelődnek.De ezt úgy szokták írni hogy négy órával lefekvés előtt ajánlott már nem étkezni főleg nehezen emészthető ételeket.
2013. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2013. márc. 15. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy nagy baromság.Az a fontos,hogy lefekvés előtt 2-3 órával legyen az utolsó étkezésed,így nem terheled le az emésztőrendszered.Nincs ilyen,hogy 6 után már nem szabad enni.
2013. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólóval.

Ez csak egy butaság, hogy ne együnk este 6 után.

2013. márc. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!