Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lefoggyak vagy ne?

Lefoggyak vagy ne?

Figyelt kérdés
170cm vagyok és 45kg.És nem érzem jól magam a börömben. Legszívesebben lefogynék 40kg-ra. De sokan még ígyis "kórosan sovány"-nak tartanak. És azt is mondták hogy fogyás helyett inkább híznom kéne. Tényleg beteges az hogy fogyni akarok vagyez még oké? 14/l
2013. márc. 17. 06:14
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesírási hibákért de telefonról nem tudok írni normálisan.
2013. márc. 17. 06:17
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen beteges hogy fogyni akarsz!! Nem ertem, gondolom csont es bor vagy!! Tudod hogy ha a jovoben pasit akarsz most kezdj el HIZNI mert a pasik nem nagyon randiznak egy "csontvazzal". Tudod az mar nem szep hogy ilyen vekony vagy! Azt akarod hogy nyaron majd egy ket fiu megnezzen? Ha igen akkor kezd el enni es hizni!!

Nem zavar hogy barmilyennyire is szep polo vagy ujjatlan van/lesz rajtad abbol masok csak a csontjaidat fogjak latni meg hogy mennyire sovany vagy??

En ennyi idosen ilyen aranyokkal inkabb hiznek!!

2013. márc. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én is sovány voltam, de miután mondták, hogy hízzak meg felszedtem egy pár fölös kilót. És most visszavágyom arra a súlyra amellyel voltam akkor amikor "sovány" voltam. Ezzel, csak az akarom mondani, hogy ne hallgass az ismerőseidre, ha úgy jobban érzed magad ahogy most, vagy ahogy Te magad gondolod, hogy amitől jobb lesz a közérzeted.
2013. márc. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy mellem az van rendesen szóval mem a deszka fajta vagyok. Dár ettöl függetlenül tényleg tiszta csont a töbi testrészem.
2013. márc. 17. 06:35
 5/8 anonim válasza:
hát, akkor hízz, csak mértékkel. Mert nem könnyű lefogyni, ha felesleget szedett fel az ember.
2013. márc. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Remélem ez egy kamu kérdés. NE fogyj! Hízz! Legalább 5 kgt.
2013. márc. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5-öt?? az nagyon sok...hízni biztosan nem akarok. (amúgyse tudok nagyon)
2013. márc. 17. 11:40
 8/8 spinning group ***** válasza:
Szerintem ne hallgass senkire! :-)
2013. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!