Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segitenétek egy étrend összeál...

ChleniX97 kérdése:

Segitenétek egy étrend összeállitásban?

Figyelt kérdés
Hali , 15 éves fiú vagyok. Elkezdtem edzeni és szeretnék azért nyárra valamit magamra dobni. Vékony testalkatú vagyok de pár hónapja edzek. Nyárig csak ezen az étrenden élnék és azt szeretném kérni tőletek hogy összetudnátok dobni ide nekem valami étrendet. Gondolok ez alatt : reggel,délbe,délután,este,edzés előtt és után. Ahogy mondtam 15 éves vagyok , 180 cm és vékony testalkatú. Előre is mindent köszönök !
2013. márc. 25. 21:27
 1/1 moncsi_csi válasza:

Reggelire: Pirítós vajjal,salátával és ha szereted rakhatsz rá kethcupot vagy majonézt/esetleg mustárt/

Ebédre azért kell enned normális kaját,ajánlanám:zsírszegényebb húsok,krumplipüré vagy más krumpli féleség,mert az egészséges,nem is hizlal de laktató. Húsleves/zsírtalan-le kell szűrni sűrű szűrővel,esetleg leszeded kanállal a tetejéről/A változatosabb étrendért még ebédelhetsz salátát,cézár saláta-féle öntettel,fasírttal,vagy a gordon bleu nevű pulykaás vagy csirkés fasírttal.

Vacsorára ehetsz azt is,amit reggelire,vagy ott van még a rizs rántott hússal. Arra vigyázz,hogy ne süljön túl sok olajban,és ne sokáig,mert zsíros lesz...

Edzés előtt nem ajánlatos enni,minimum fél órával előtte,könnyű kaját,pl.:a reggeli,vagy egy sima szendvics.

Edzés után rögtön csak vizet igyál, utána 15 perccel egyél csak valamit,mert akkor hogyha már kezd hatni az edzés,akkor nem ér semmit,mert rögtön visszamegy a kalória. Szóval mondjuk egy vegaburger az belefér,mert nincs benne az a zsíros hús amit szállítanak.Vagy a mekiben csinálnak.

Remélem,hogy segítettem. :)

2013. ápr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!