Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki segítene étrendet...

Valaki segítene étrendet összeállítani nekem?

Figyelt kérdés

63kg vagyok 70 a cél. 181cm tartozik ehhez. 17 éves vagyok és reggelente vannak edzéseim,heti 3. Az a baj hogy suliba órák közbe nehéz shake-rezni úgyhogy ha lehetséges nem kéne közben.Valaki adna egy kis segítséget?

amiből gazdálkodunk: -Fehérje

-Glutamin

-szénhidrát ha nagyon muszáj

-MHP Secretagogue One(estére)



2013. ápr. 1. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyilván nem zsírosodni akarsz 7 kilót. Ha igen, akkor ennél cukros, lisztes, tejes kajákat..


Ha izomtömegben fejlődnél, akkor elolvasod a testépítés, tömegnövelés alapjait. DE mivel ez nem egészen azonos az egészséges táplálkozással, ezért megfogadhatod azt, hogy jóllaksz húsokkal és zöldségekkel, eszel zsírt (nem olajat, rendes állati zsírokat!) így lesz elég tápanyag a testedben az izmaid fejlesztéséhez, anélkül hogy kenyérrel vagy rizzsel, tejtermékekkel zsírosítanád és mérgeznéd magad. Természetesen edzel az izomstimuláció érdekében.


Persze ha van pénzed kiegészítőkre, akkor C-vitamint, D-vitamint és omega3 zsírsav kiegészítőket veszel először, ha marad még pénzed akkor mehet a glutamin is edzések után. Vagy egy jó minőségű (tojás, marha) fehérje.

2013. ápr. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!