Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás vagyok? 13L

Anorexiás vagyok? 13L

Figyelt kérdés
A napokban olvastam egy cikket ami az anorexiásokról szól és nagyon megijdtem teljesen magamra ismertem . Szóval ott kezdődött, hogy 2.-ban nagyon beteg lettem és kórházi ellátásra volt szükségem több héten át. Mikor haza értem és felépültem rendesen elkezdtem zabálni 3.-ba elértem az 58-59 kg. Ötödikbe már csak 54 kg voltam. De ahogy vissza gondolok még itt sem érdekelt a dolog elfogattam magam olyanak amilyen vagyok. Aztán 6.-ba már csak 49 kg voltam fogyókúra nélkül. Most 7.-be novemberben megint 53 kg voltam. Ezt már soknak találtam. Az volt a célom, hogy tavaszra elérem a 45 kg. Most vagyok jelenleg 45-46 kg, de nem tudok megálni ! Ha eszek valami kis csokit vagy joghurtot vagy valami kis plusz kaját utána rögtön lelkiismeret furdalásom van, naponta 20x ráálok a mérlegre, direkt nem viszek a suliba kaját és már egy éve nem is menstruálok.
2013. ápr. 5. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, de okos vagy, mert felismerted ezt az állapotot.

Így minden rendben lehet még, szakember segíteni fog helyre tenni a dolgokat.

De csak akkor, ha segítséget kérsz, elmégy (szüleiddel) pszichológushoz. Egyébként elég kellemetlenné válhat a helyzet, ha így marad.

2013. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
egy netes oldalon nem biztos hogy tudunk segíteni, jobb ha orvoshoz fordulsz
2013. ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!