Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Félek hogy az egyik barátnőm...

Félek hogy az egyik barátnőm anorexiás. Mit tudok Tenni?

Figyelt kérdés
Ma duplatesink volt reggel. A barátnőm ( nevezzük csak y-nak) kikéreckedett. Mivel sokáig nemjött vissza utánna mentem mert féltettem (tegnap összeveszett a legjobb barátnőjével aztmondta rá hogy kövér disznó holott csak 43 kilogramm , és a pasija kihasználta / megcsalta ) Bementem az öltözőbe ( ott van egy külön tusolós , wc-s , mosdós rész) Mikor bementem hallottam hogy öklendezik. beszaladtam a fülkéhez de beszorította , ott vertem az ajtót mire beengedett. megkért hogy nemondjam el senkinek ami történt. Mit tegyek ? nagyon féltem ....

2013. márc. 18. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szegénykém! Ha nem szeretnéd, hogy a barátnőd legrosszabb esetbe belehaljon, szólj egy felnőttnek, akár a te szüleidnek, hogy nagyon félted a barátnőd... Lehet, hogy most nagyon szemétnek érzed magad miatta, de meg kell tenned, hisz csak az ő érdekében cselekszel! Ha nem kérsz valakitől segítséget, nagyon elfajulhatnak a dolgok! A 43 kg már most nagyon kevés... Orvosi eset! Nagyon remélem minden rendbe lesz!
2013. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Amúgy a csaj milyen magas? Mondjuk 160centihez még passzolna igaz kb.

Esetleg megkockáztatom hogy bulémiás.

Szólj felnőttnek.

2013. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
170 cm körül lehet magas 14 éves lány. szóltam anyuéknak de nemhitték el. köszönöm ... bár nem bulémiás mert eszik redesen
2013. márc. 18. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy szólj valami felnőttnek, vagy védőnőnek a suliban.

Kettő a bulimiás eszik rendesen, aztán megszabadul tőle (hányás, hashajtás, túlmozgás).

2013. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!