Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tesóm:"Azért kaptad el az...

Tesóm:"Azért kaptad el az influenzát, mert nem eszel édességet, tésztát, kenyeret és sütit. Tehát amiben van szénhidrát?

Figyelt kérdés
Egyeértetek vele? Tök fura, hogy ilyen butaságot mond. Azért is, mert egészségügyis. Különben állandóan zöldségeken, gyömülcsökön, húsokon, stb-n. Csak annyi van, hogy nem vagyok hajlandó szemetet enni. De eszek B vitamint is, mi a müzliben, élesztőben bennevan. Mi van a sütiben, ami kellene nekem?
2009. szept. 22. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Manapság az egészségügyiseket nagyrészt gyógyszerekre tanítják, és arra, hogy minél egészségtelenebbül éljünk, mert akkor több gyógyszert kellene ennünk, és attól a gyógyszeripar jól jár. Szóval baromságot mond.
2009. szept. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
vitamin tonnányit eszek. Ami a kenyérben van, a B vitamin, azt beszerzem a gabonákból, mik nincsenek feldolgozva. Néha dara, rizs, krumpli? Mi kell még? zsír? Tejterméket minden mennyiségben eszek...
2009. szept. 22. 19:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Gabonát mindenképpen enned kell, legalább étkezésed 40%-át.

Ami nincs a zöldségben, gyümölcsben, húsban, az a gabona.

Ami kell képezze étkezésed gerincét!

Nem a finomított puszta magbél, hanem az egész. Külseje-belseje együtt. Az ember nem kémcső, hogy belehánysz egypár vegyianyagot, s ugyan az lenne. mintha rendesen ennél.

Ha olyan egészségesen táplálkoznál, akkor most nem te lennél beteg, hanem ő. Persze sok más is közrejátszhat: stressz, szobalevegő, edzetlenség...időre van szükséged..

Az is lehet, hogy csak sovány vagy.

Ha nem eszel gabonát, úgy nem lehetsz egészséges.

Elhagyhatod a fehérlisztet, de nem az egész táplálékcsoportot.

Ne beszélj úgy az ételről, hogy"szemét"

Az étel nem szemét, hanem élet. A fehér lisztnek és a szénhidrátoknak is megvan a létjogosultsága és aszerepe a táplálkozásunkben!

A "szemét" az az élettelen, csomagolt, tartósított, agyonhűtött, túltenyésztett festett és ízesített műétel.

Pl: Csontlisz, zselatin, festék, tartósító, ízfokozó állományjavító műbélbe töltve műanyag zacskóban a hűtőpultban, 300FT/kg. Na ez a szemét, te meg megeszed.

2009. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ja, akkor o.k.
2009. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de józan paraszti ésszel is lehetne gondolkodni. Amikor ellent mondtam neki, leugatott. Hogy tiszta hülye vagyok, hogy nem eszek rendesen. Meg hogy megvonom magamtól a "kaját".
2009. szept. 22. 19:19
 6/13 anonim válasza:

Hüjeség amit a tesod mond....mindenkinek más az immunrendszere és máshogy reagál a betegségekre.A szénhidrátnak semmi köze az immunrendszerhez

Ne keseredj el...attol h nem eszel sütit és elkapod az influenzát attol még egészségesen élsz....

Gyógyulást

2009. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A tesódnak igaza van.A műzli is szemét lehet,mert azt is tarósítják valahogy.A gabonát pedig biztosan nem a szántóföldön aratod.Ahhot,hogy valéaki ne kapja el az influenzát,vagy más betegséget,jónak kell lennie az immunrendszerének.Ez csak akkor lehetséges,ha változatosan étkezik.Tehát :eszik kenyeret,gyümölcsöket,húst,főzelékeket,salátákat,tejtermékeket,tojást ( amiben 16 féle vitamin van),nem olajjal főz,mert az rákkeltő,hanem zsírral.A sütiben pl.cukor van,és arra is szüksége van a szervezetednek.

A mai állítólagos gészséges táplálkozás hirdetői holnap már mást fognak egészségesnek mondani,ahogy a gyárók meg a kereskedelem érdekei kívánják.

A szemét az,amit a boltokban árulnak: húspogácsák,csipszek,hamburger,üdítők,kész szószok stb. Ezeket valóban nem jó enni.Helyette otthon kell főzni,sütni.

Ezt tapasztalatból mondom.Én így étkezek,és már legalább 20 éve nem voltam influenzás.Ha véletlen elkapom,akkor iszok mézes teát,vöröshagymát sózok,ecetezek,azt eszem,beveszek 1-2 kalmopirint,és 1-2 nap múlva még csak náthás sem vagyok.

Nem a propagandának kell hinni,hanem változatosan,mindent enni.

2009. szept. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hé! azért vagyok beteg, mert én idióta hajnalban rövidujjúban-gatyában, hideg víz társaságában futottam, és mikor vége volt a futásnak, a páylán maradtunk vizes testtel 1 órát még a hideg levegőn és döglöttünk:S
2009. szept. 22. 19:49
 9/13 A kérdező kommentje:
szerintem félreértettetek...
2009. szept. 22. 19:53
 10/13 anonim válasza:
Most akkor mi a kérdés? :P
2009. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!