Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy történik az éhenhalás?...

Hogy történik az éhenhalás? Úgy értem maga a halál. Mi látható olyankor az éhezőn?

Figyelt kérdés

Nem tudom jól megfogalmazni a kérdést... Tehát nem az ok érdekel,az nyilvánvaló... nem eszik az illető.


De hogy hal meg ezek után?

Elalszik?

Görcsöt kap a gyomra?

Vagy mi?


Külső szemlélő mit lát rajta?



2013. ápr. 17. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Legyengül, nyomelem és vitaminhiány lép fel (pl skorbut) és valószínűleg annyira legyengül az immunrendszere, hogy egy pimpli megfázás is elviszi.
2013. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kulso szemlelo azt latja, hogy csontsovanyra fogy. Leallnak a szervei energia hianyaban.
2013. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire érdekel a téma, ajánlom "Hunger" című filmet (fontos: 2009-est, ne a 2008-ast, mert az másról szól). Az egyik karakter egy doktornő, aki a film közepe táján elmondja teljesen részletesen az éhhalál folyamatát, és viszonylag élethűen a film ábrázolja is, hogyan sorvadnak el az emberek. Azért szólok, hogy ez horror, és ha nem bírod az ilyesmit, vagy túl fiatal vagy, inkább hagyd ki! Csak azért javasoltam, mert ebben tényleg választ kapsz a kérdéseidre.
2013. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Most belenéztem, a 38. percben mondja el az éhenhalás stádiumait a szereplő. Így nem kell végignézned a filmet, ha letöltöd, vagy esetleg megszerzed, mert nem valami nagy élmény.
2013. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!