Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek Meforal mellé...

Szerintetek Meforal mellé diétázzak továbbra is?

Figyelt kérdés
Az orvos azon kívül nem adott semmi instrukciót, hogy ne tejjel vegyem be és apránkénti bevezetés kell, meg, hogy hasmenésem lehet tőle. Eddig is PCOS-es (IR-es) diétát tartottam, igazság szerint semmit nem fogytam. Ő ezt nem tudta, magamtól tettem, folytassam így továbbra is? Vagy azért nem mondta, mert nem is kell? Amúgy IR-t nem diagnosztizáltak nálam, csak PCOS-t, meg enyhe pajzsmirigy alul-működést (erre nem kapok gyógyszert). A mozgás az alap, tudom, hogy az is kell.

2013. ápr. 25. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen,folytasd a diétát.Nem írtad a testsúlyodat és a testmagasságodat,de ha a BMI-d(testtömeg indexed) alapján túlsúlyos vagy,akkor különösen fontos a diéta a gyógyszer mellett is.A Meforal nem "fogyasztószer",segíthet a súlyvesztésben,mert csökkenti az étvágyat,de az alapvető célja nem ez.
2013. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!