Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segíthet-e a fehérjeturmix...

Segíthet-e a fehérjeturmix abban, hogy hízzak néhány kilót?

Figyelt kérdés
Átolvastam a témában a kérdéseket és persze mivel mindenki fogyni szeretne, így csak azt látom a válaszokban, hogy nem hízlal a fehérjeturmix, a dobozára viszont az van írva, hogy egy adag 240 kcal-t tartalmaz, nekem jól jönne ez a plusz kalória. Edzek is egyébként, de csak könnyebb tornát csinálhatok egyenlőre. Kb. 6 kilót szeretnék hízni.

2013. ápr. 29. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A sportolóknak ajánlják a fehérjeturmixot edzés előtt és után, mert segít izmokat építeni. Szerintem neked is hasznos lehet, de az is jó, ha otthon készítesz turmixokat, az ugyanúgy hizlal. Valamilyen gyümölcsöt összeturmixolsz, és felöntöd tejjel. De pl. a kókuszos turmix is finom, megszórva mandulával, vagy a kakaó is jó választás.
2013. ápr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetesen hízlal,ha sokat iszol belőle.De nem ettől fogsz főként hízni.Hanem ez mellé zsíros kaják,sok fehérje,szénhidrát...de hány cm és kg vagy,fiú/lány?
2013. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi. Lány vagyok, 170 cm és 51 kg, ez nem is lenne feltétlen rossz, de alapból 58-60 kg között voltam és kinézetre az felelt meg a legjobban, így nagyon sovány vagyok és semmitől nem tudok hízni.
2013. szept. 13. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!