Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexia, éhségérzet?

Szintiszoli123 kérdése:

Anorexia, éhségérzet?

Figyelt kérdés
Szeretném kérni oylan gyógyult egykori anorexiások jelentkezését, akiknek anno, amíg betegek voltak, a nap 24 órájában szünetelt az éhségérzetük. Nekem sajnos ez van és szeretnék kérdezni valamit. Ide be kell tolnom egy ?-jelet, hogy a "kérdést" feltehessem az oldalra. Én csak tapasztalatcserét szeretnék, ill. azt tudni, hogy mitől jön vissaz az éhség. Köszönöm.

2013. ápr. 29. 16:27
 1/7 anonim válasza:
segítenék de nem nagyon tudok:/ mert én a nap 24 órájában 4 hónapon át végig éhes voltam csak kibírtam...
2013. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

írj privit

régen 165/30kg-napi 1alma, 1joghurt-nem voltam sose éhes

most 165/58 érzem, hogy mikor kell már enni, mert korog a gyomrom

2013. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
egyel valamit, akarmit (ne sokat mert buntudatod lesz) es aznap mar visszajon az ehseg. evvel vigyaznod kell mert ha tul sokat eszel nagyon megfajdulhat a hasad. miota nem ettel? mert ha csak 1 naprol van szo az semmi. pont mintha beteg lettel volna.
2013. ápr. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Minden nap eszem 2200 Kcal körül, 5 étkezésre lebontva. Sok zöldség, sok folyadék, sok fehérje. Térfogatra mindenképpen sok a kaja, ezért nem hiszem, hogy a gyomrom be lenne szűkülve. Ennyi zöldséget és vizet korábban is ettem, amikor még éhes voltam, így nem tuom, azért nem vagyok-e éhes mert telítette a gyomrom.
2013. ápr. 30. 08:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez az állapot 8 hónapja fennáll, tehát nem 1-2 napról van szó. Kérem, valaki segítsen!
2013. ápr. 30. 08:56
 6/7 anonim ***** válasza:
én még nem vagyok túl rajta,de az éhségérzetem nem szűnt meg,nem vagyok minden nap éhes,csak néha érzem,h korog a gyomrom,de akkor nagyon jó érzés,h ha nem eszem,mert azt érzem,h kibírom. A legrosszabb,amikor lélekben kezdem kívánni,azt már nehezebb kibírni,főleg amikor már nagyon sóvárgok vmi után. van,h egy hétig nem vagyok éhes,és csak napi 100 kcalt viszek be,szó szerint a túlélésért.én sose akkor eszem,ha éhes vagyok,mert ha igen,akkor kudarcként élem meg. többnyire unszolásra eszem,vagy hogy ne ájuljak el.de sztem menj be egy üzletbe,nézz olyan kajákat,amiket szeretsz/szerettél,és lehet,h éhes leszel.
2013. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél kondibérletet! Amiket egyél - csirke, rizs, túró, zabpehely, zöldségek, tojás, tk kenyér, krumpli. napi ötször nagyon NAGYON kevéssel kezd, aztán mindig növeld picit, ha ezeket eszed normálisan beosztva akkor nem hizol ha meg még mozogsz is mellé akkor főleg nem, csak éhesebb leszel, beindul az anyagcseréd. Viezt próbálj meg 1,5 l legalább naponta meginni az is segít.
2013. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!