Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 13 éves gyereknek szabad-e...

13 éves gyereknek szabad-e zöld teát inni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2013. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
OK. Köszönöm :)
2013. máj. 1. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Pörögni fog tőle, ha igazi zöld tea, nem pickwick vagy hasonló.
2013. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy, hogy milyen tea, a lényeg, hogy ne csak tea ízű cukorszirup legyen.

én pl tisztán iszom a zöldet, a feketét vagy gyümölcsöt 1-1 kanál cukor-citromlé / 1-1,5 literhez aránnyal. ez bőven nem sok, ahhoz képest, hogy vannak, akik 2 literbe 6-8 kanállal is tesznek.

2013. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 RedGabe válasza:
Inkább zöld tea, mint fekete Coca....
2013. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 annablanka válasza:
Úgy tudom a zöld tea is tartalmaz teint, ha kevesebbet is, mint a fekete tea. Én nem adnék 13 évesnek..
2013. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Magas antioxidáns-tartalma miatt mindenképp ajánlott. És még a fogszuvasodás ellen is jó.
2013. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, szabad, de mindig a merteken van a hangsuly - es a tea eseteben a MIKOR is tenyezo. Vacsora utan pl. en nem adnek zold vagy fekete teat, mert esetleg nem fog aludni ejjel.

Es en nem rontanam el cukorral, hanem, ha mindenkeppen izesiteni akarnam, akkor mez, vagy gyumolcsot, vagy gyumolcshejat forraznek a zold tea mellett. Pl. alma heja, narancs heja, eper, stb.

De egy igazi, minosegi zold tea izesites nelkul a legfinomabb.

2013. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
fekete teát egyáltalán ne adj neki, ne csak lefekvés előtt ne. zöldről nem tudom szabad-e. a fekete erőssége a kávééval vetekedhet, gondolom kávét sem iszik.
2013. máj. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!