Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Body builderes táplálkozást...

Body builderes táplálkozást folytatok, napi nagy adag csirke rizzsel, mennyire terheli ez meg a májam?

Figyelt kérdés
szval, anyám nem engedi h proteint szedjek, mert minden féle szart bemeséltek neki róla -.- aki ugyanilyen véleménnyel van róla, kérem ne is olvasson tovább.. na most az étkezésem sztem nagyon egészséges, de kiváncsi vagyok a csirke rizs kombináció árthat e a májnak? vagy mi az a kaja pl. nyers tojásfehérje, ami ilyen hatással van de a testépítők szokták enni kajaként?
2013. máj. 2. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
A májadnak nem árt, viszont a csirke rizs kombóban csak úgy hemzsegnek a vitaminok... Nem egészséges X hétig ugyanazt a szart enni.
2013. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

a szervezetednek tökmind1 miből viszed be a táplálékot, neki az a lényeg h meglegyen a napi fehérje+szénhidrát. én 3hónapja ezen élek :D am nem értem miért tartod nem túl egészségesnek ha a májnak nem árt :D.. tényleg annyira sok vitamint tartalmaz? :))

abból úgytudom nemtudsz túladagolni mert am is kiüríti a szervezeted a fölösleget.

2013. máj. 2. 22:43
 3/9 kukakupak válasza:
a májadra nincs semmilyen hatással a csirke+rizs.Amit még nyugdtan ehetsz az a túró :)
2013. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1,"étkezésem sztem nagyon egészséges"

2,"a szervezetednek tökmind1 miből viszed be a táplálékot, neki az a lényeg h meglegyen a napi fehérje+szénhidrát"


Az eszed megvan a testépítéshez,csak így tovább.

2013. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A vitaminos megjegyzésem erős irónia volt... Elég szomorú hogy nem sikerült észrevenned.

Nem érted hogy lehet valami egészségtelen ha közben nem vágja haza a májadat? Amit 3 hónapja művelsz az egyoldalú táplálkozás, ami nem egészséges. Energiát viszel be de nyomelemeket vitamint nem. Hajrá. Mondanám hogy szedj táplálékkiegészítőt de inkább egyél normálisan, változatosan.



Ahogy az előttem válaszoló is írta, az eszed megvan hozzá.

EZ IS IRÓNIA VOLT.

2013. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok továbbra is. Sajnos a legjobb mondatodat csak utólag vettem észre:

abból úgytudom nemtudsz túladagolni mert am is kiüríti a szervezeted a fölösleget.


Hát nem... Mind a zsírban mind a vízben oldódó vitaminokat szépen túl lehet adagolni és szépen lehet tőlük szenvedni...

2013. máj. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sok zöldséget eszem, bár ez most nem jó vitaminforrás.. + napi 800 mg Ca, C vitamin, porcerősítő, ásványvíz..

Vennék én napi adag vitaminpótlót is netről, de anyám ugyanazon a véleményen van, h kitudja mit raknak bele..

amíg viszont nem leszek 18 kb baszhatom..

am eszek én más kaját is, meg minden, de úgy értem az az energiaforrás semmi a csirke+rizshez képest..

a vitamintúladagolásról még nem vagyok tisztában, de utána nézek amint csak tudok!

2013. máj. 2. 23:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem. A májaddal nem lesz gond.


A kur.va sok rizs (szénhidrát) a hasnyálmirigyedet fogja túlterhelni, DE ez is sok-sok év kérdése általában, és nem érint minden testépítőt. Csak amennyire a cukorbaj, IR a lakosságot, vannak azért betegek.

2013. máj. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!