Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szezámmagos csirke, rizzsel...

Szezámmagos csirke, rizzsel (kis adag kínai) mennyi kalória?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

fogalmam sincs,elvileg nagyon egészségtelen,meg kalóriadús mert sok rajta a méz ectect,de nem értem akkor a KÍNAIAK MÉRT OLYAN SOVÁNYAK?:| láttál már dagadt kínait?:| én nem..

minden esetre imádom a kínai kaját .:)))

2012. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a kínai kajákban nagyon sok vacak van és nagyon nem egészséges. ellentétben a japán és az indiai ételekkel.
2012. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy egészségtelen csak kíváncsi lettem volna hogy kb. mennyi kalória lehet benne..:)
2012. ápr. 3. 19:17
 4/5 anonim válasza:
0%
Nagyon hízlal): Pedig nekem is az a kedvencem. És azért nincs dagadt kínai, mert amit nekünk magyaroknak kínai kaja néven árulnak, annak semmi köze az igazi kínaihoz. Van egy kínai osztálytársam, ő mondta, hogy még csak nem is emlékeztet az igazi kínaira.
2012. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy, mert ha még ki is jön a napi kalóriamennyiségedre, akkor is annyi szar van benne, hogy csak ártassz magadnak. Plusz szinte minden kínaiban méz/olaj/zsír/kitudjami van. Ha nagyon muszáj odamennem, akkor én mindig káposztasalátát eszek (azon is biztos vagyok benne, h van cukor), meg vmi natúrnak kinéző csirkét (ebben is tuti van vmi, ami miatt jobb elkerülni inkább).
2012. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!