Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyire csinálom jól/rosszul?

Mennyire csinálom jól/rosszul?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék. Szoktam futni is. Szerintetek ha ezeket eszem rásegítek a fogyásra vagy épp ellenkezőleg? Most próbálok kicsit változtatni a szokásaimon, ezért kérdezem :)

Reggelire általában egy almát eszek mézzel, + néhány falat felvágottat vagy valami hasonlót.

Konkrétan ebédet nem eszek, mivel suliban vagyok, de ez kis tasak ropi megteszi..

Vacsorára mikor hazaérek azt eszem amit a család ebédre..

Tudom, hogy nem jó, hogy vacsira eszem legtöbbet, de sajnos nem tudom máshogy megoldani.



2013. ápr. 25. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
vagy edd meg másnap reggelire azt, amit a család evett vacsorára, így kimaradhat az ebéd, és vacsorára jöhet az alma. futni meg nem "szoktam futni", hanem "hetente két három alkalommal rendszeresen eljárok futni" legyen.
2013. ápr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit az első írt, az akkor jó, ha Neked reggel kell sokat enned és nem vagy éhes utána, de ez elég kemény feltétel... Reggeltől másnap reggelig egy alma, én nem bírnám egy napig se...

Alapvetően fontos, hogy mikor mit és mennyit kíván a tested. Én alig reggelizem, mert nekem az passzol. Amikor iskolás voltam és hajnalban volt a reggeli, akkor pláne ez volt a helyzet, olyankor csak azt értem el a reggelivel, hogy már 10-kor a padot kaparjam az éhségtől. Ezt csak azért írom, hogy nem egyformák az emberek, nem lehet mindenkire ráhúzni ugyanazokat az elveket.

De ha sokat reggelizel, akkor is feltétlenül enned kell délután/este, főleg, ha délben nem vagy alig ettél. Egy alma nem étel. Inkább egy rántottát zöldségekkel :) De szét is lehet osztani a főtt ételt vacsorára és reggelire... A napi egy valamirevaló étkezés, gondolom, keveseknek jön be.

Ropi helyett inkább egy kis mogyorót vagy ilyesmit ennék, bár ritkán bírnám ki vele...

2013. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dieta ***** válasza:
Nyugodtan eheted vacsorára is a főtételt.A suliba pedig csomagolhatsz egy szendvicset de inkább kettőt amit két szerre fogyasztasz el.Attól függően menyivel vacsora után érsz haza lefekvés előtt egy órával még megehetsz pár falatot így egyenletesebb a kalória beviteled és kíméletesebb az emésztőrendszered igénybevétele. Viszont az alma mézzel nemigazán az egészséges étkezés része pláne nem a fogyókúra alatt. A méz tömény cukor.
2013. ápr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Igyekszem megfogadni a tanácsokat :D Mindenkinek megy a zöld pacsi
2013. ápr. 25. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!