Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Cukor vagy az édesítőszer...

Cukor vagy az édesítőszer egészségesebb?

Figyelt kérdés
Tudom, a méz... De a 2 között? Ahogy elnézem az internetet, a cukor sokkal károsabb, mint az édesítőszer.
2009. okt. 1. 08:34
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig szánalmas vagy. De hihhetetlenül nagyon. VICC.
2009. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:
az elején lemaradtam, mi a probléma.
2009. okt. 16. 17:25
 53/59 anonim ***** válasza:
54%
Kb 10 hsz óta ott tartunk, hogy ő megkérdezte hogy mégis, ha ilyen biztos vagyok benne írjam le hogy milyen mechanizmus által rossz a cukor. Leírtam, bár idéztem egy ezzel foglalkozó cikket. Szerintem ez nem bűn, mert ha pl mérnök vagy akkor sem neked kell kitalálnod a szilárdságtan szabályait, amit már 100 éve kitaláltak, hanem használni kell tudni a rendelkezésre álló információkat. Most saját szavaim vagy nem teljesen lényegtelen mert kb 5 percbe kerül legépelnem ugyanezt a saját szavaimmal, de kidobott 5 perc lenne mert semmivel sem lesz több, mint amit már ezelőtt - nyilvánvalóan a témában nálam kompetensebbek- leírtak. Ezután feltettem egy témába vágó kérdést, amire mindeddig nem tudott válaszolni. Eleinte még terelt, anyázott, de mostmár a legutóbbi 2 alkalommal csak "szánalmas"-ozik, mert nem fogja fel hogy a KÉRDÉSRE KELL VÁLASZOLNI. Ez kb az a szint amin jár a kedves cukorzabáló barátunk :) Szövegértési gondok elég erősen, és még neki áll feljebb, ahelyett hogy csendben elkullogna végre a nagy cukorpropagandája után.
2009. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
0%
Te tényleg szánalmas vagy és ezt mindenki látja. Olyan kérdésre vársz választ amit nem tettél fel mert hülye vagy hozzá. Szánalmas.
2009. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:

Magadat égeted nem veszed észre??


"Most akkor te indokold meg légyszíves, de anatómiai érvekkel alátámasztva hogy az édesítőszer mért okoz rákot."

A válasz megírásának időpontja: 10-12 18:46


A fel nem tett kérdés. LOL. Mondom hogy nem tudsz szöveget értelmezni!

2009. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
0%
Hehe mekkora egy segg vagy:DDDD Már rég megindokoltam. Nem is egyszer. Nekem vannak szövegértési gondjaim?? Szánalmas...
2009. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
100%
Hát most képzeld, a kedvedért még vissza is olvastam. NEM INDOKOLTAD MEG. Úgyhogy kuss, vagy írd le az indokokat. Bár nyilván azért terelsz, és azért nem fogod fel, mert NINCSENEK RÁ INDOKAID, MIVEL AZ ÉDESÍTŐSZER NEM OKOZ RÁKOT.
2009. okt. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
0%
Mivan nem megy a szövegértés? Szánalmas buta balek vagy.. Kis gyúrós köcsög.
2009. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Négy év telt el, és beigazolódott: a cukor a legnagyobb méreg, amit emberiség valaha tömeggyártásba helyezett. A 71%-osnak volt igaza, nem annak aki "egyetemen fél évig tanulta".
2014. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!