Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Étrend egy fiatal crossfites...

One ask kérdése:

Étrend egy fiatal crossfites számára. Rosszat tesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok, crossfitezem már elég rég óta, de még csak 15 éves vagyok. Feldobta az edző, hogy át kéne állnom egy fehérje tartalmú étrendre, ahol gondolom a szénhidrát is érvényesül. Ezzel szemben a szülők ellenzik és azt mondják, hogy nem érdemes megvonni a szénhidrátot és fejlődésben vagyok, szóval ne. Jogos, vagy el lehet kezdeni?

2013. máj. 14. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem egészen értem, szénhidrátokra és fehérjére is szükség van. Milyen a pontos étrend?
2013. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szoval igazabol ez egy feherje alapu etrend, mivel szukseg van az izomnovekedesre. Megvan mindenbol mennyit kell enni a testsulyomnak megfeleloen. Ma este kapom meg csak pontosan. (Ilyen hal, tonhal konzerv,csirke-marhahus,zoldsegek-gyumolcsok)
2013. máj. 14. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
A zöldségek bőven tartalmaznak elegendő szénhidrátot, és egyébként is teljesen egészséges étrendnek tűnik így láthatatlanban is, így nem értem a szüleid ellenkezését... de ha kevésnek bizonyul, akkor teljes kiőrlésű gabonafélékkel és rizzsel lehet pótolni. Vagy esetleg anyagi problémák miatt nem engedhetitek meg magatoknak a kiegyensúlyozott étrendet?
2013. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!