Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vegánok! Szedtek bármiféle...

Vegánok! Szedtek bármiféle étrend-kiegészítőt, vitamint stb? Nem lett aknés a bőrötök?

Figyelt kérdés
Tejterméket és tojást sem fogyasztóknak szól a kérdésem.
2013. máj. 17. 09:00
 1/2 tegnapholnapma válasza:
B12 szerintem alap, mert az növényekben nincs....
2013. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Savanyú káposztában van B 12 elég napi 1-2 villával. Tej helyett szója és kókusz tejet használok tojás helyett kukorica keményítőt. Minden nap eszek szóját (húspótlásra) fontos vas és cink forrás. A lényeg a TELJES ÉRTÉKÜ növényi táplálkozás. Használj kókuszzsírt laurinsav tartalma 40% az anyatejben 3% immunrendszert erősíti. Az akne-nak nincs köze a Vega koszthoz szerintem. Schirilla György is vegetáriánus volt ő az élesztőt ette minden nap B-vitamin bomba szerinte. Nekem akkor „varacskos” a bőröm ha napjában többször eszem szóját (fehérje „mérgezés”:)) ilyenkor 1-2 étkezés csak zöldség és magától elmúlik. Remélem tudtam segíteni kérdezz ha tudok segíteni segítek.
2013. máj. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!