Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet hogy tej allergiám van?...

Lehet hogy tej allergiám van? Mikor tejes dolgokat eszek még ha keveset is más nap vagy pár óra múlva herpeszszérű jőnek ki a szám körül és ki pattog a bőröm?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 20:59
 1/1 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Igen, ez tejallergia. Sajnos én is szenvedtem benne, nagyon kellemetlen, amikor mindenhol a testeden kis viszkető izék vannak. De nekem sikerült tünetmentesnek tennem magam, így most már bármikor ehetek fagyit, minden reggel iszom kakaót vagy tejet, és nem okoz gondot semmilyen tej-tartalmú élelmiszer elfogyasztása.


Szívesen segítek neked, megmutatom én hogyan szabadultam meg ettől a rossz betegségtől. Írj a honitajo1@gmail.com-ra és rögtön válaszolok.


Kitartás, jobban leszel, és ihatod literszámra a tejet :).


Üdv

Niki

2009. okt. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!