Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Eletmodvaltasba kezdtem, de...

Eletmodvaltasba kezdtem, de szuksegem van egy ugro lepesre, ez meghozza a kivant fogyast? 16/L

Figyelt kérdés

152cm es 55 kg vagyok, ebbol szeretnek 7kilot fogyni.

Ha minden nap reggelire fot tojast eszem, a suliba pedig salatakat viszek turoval, vagy valami sovany hussal ebedre pedig ami epp van, uzsira pedig ket sor csokit (tudom,hogy nem dietas, de nem birom ki maskep) . Az etrend melett naponta egy orat kocognek, vagy gorkoriznek es aztan meg fel orat zumbaznak. Hetvegente pedig egy szelet suti.. Eddig nagyon nagy edesseg manias voltam, most ket hete ataltam szepen, kenyereret is egy heten ha ket szeletet eszem, de a tesztakkal neha bajban vagyok, ezert van az, hogy inkabb 2 orat mozgok egyhuzamban. Szerintetek sikerulne? 100g ch-t szoktam be vinni maximum.



2013. jún. 6. 16:12
 1/2 Szintiszoli123 ***** válasza:

Szia!


Mondhatnám, hogy így csináld, meg úgy csináld, de szerintem itt minden le van írva az egészséges fogyáshoz:

[link]

Kipróbálhatod a paleolit étrendet is. Ebben Taplalkozasharcmuves tud segíteni. Biztos olvassa majd a kommentemet. Ő ad neked majd olyan linket, ahol megbízható infót találsz mindenről.

2013. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Koszonom a linket! Elolvastam es egy kis etrend javitassal , azt hiszem. hogy a feherje dieta mellet teszem le a voksom. Ez mennyi ido alatt hoz lathato eredmenyet?

2013. jún. 6. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!