Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék könnyen hízni...

Hogyan tudnék könnyen hízni néhány kilót?

Figyelt kérdés

Elég vékony alkat vagyok, de most az érettségi miatt 3kilót lefogytam, 67 vagyok jelenleg. Jön egy nátha aztán magával is visz. 5-8kilót jó lenne felszedni.

Segítségre lenne szükségem, akár egy étrend jól jönne, akár valamilyen étrend kiegészítő, vagy bármi. Sportolás terén futni szoktam, focizni, és itthon tornázni. 20/f



2013. jún. 7. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kaját kellene változtatnod, hanem rendes étrend szerint étkezned. Jó kiadós reggeli, közepes ebéd, és elfogadható vacsora. És ezt minden nap. Ez a legfontosabb.
2013. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezzel most nem lettem előrébb :/
2013. jún. 8. 10:31
 3/3 anonim válasza:
egyél sok pizzát és mekis kaját és ne mozogj túl sokat. hidd el nagyon könnyen fel lehet így szedni egy kis fölösleget. de ha inkább izmosodni akarsz, akkor erősítő gyakorlatokat csinálj (pl.: fekvenyomásnál minél nagyobb súllyal kevesebbet. a lényeg, h amennyit bírsz, annyival dolgozz) és ihatsz mellé fehérje turmixot, az gyorsan beépül az izmok közé.
2013. jún. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!