Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kell SPORTOLNIA annak,...

Miért kell SPORTOLNIA annak, aki hízni szeretne?

Figyelt kérdés
Csak azért nem értem ezt az egészet, mert aki fogyni szeretne, annak is a sportolást javasolják! A kettő nem függ össze. Valaki tudna nekem erre válaszolni?
2013. jún. 16. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
És miért kell hízni? Mert a sok hülye 80 kilós túlnőtt dagadék azt mondja? Én 33 éves fiú létemre még mindig csak 64 kiló vagyok, 178 cm-hez. Egészséges életmóddal. VIlág életemben vékony voltam, és a tőlem elhízotabbak mindig ezért gúnyoltak, piszkáltak, mert bökte a csőrüket, hogy milyen karcsú vagyok. Suliban kötelezni akartak (mi a fasz? O_O ), hogy sportoljak, de minek, amikor így is 5-ös voltam tesiből. Hálát adok az atya úr istennek, meg a kis Jézusnak, hogy máig nincsenek súlygondjaim, s még mindig 60 kg körül vagyok, a dagik meg pukkadjanak meg, vagy szét! :-D Te meg kérdező, ha nem akarsz, ne hízz, csak mert más azt ugassa. Csak akkor, ha tényleg Te akarod.
2013. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, a dagik mondják mindig azt, hogy, de sovány vagy, csak ,mert Ők nem lehetnek azok, a vékonyak nem mondják ezt. Ez azért érdekes! Na mindegy, az a baj, hogy tényleg hízni szeretnék, de nem mások kedvéért, hanem az enyémért! 170/51 kg 26L :(
2013. jún. 16. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

nem kell hanem muszály hacsak nem akarsz 1 sertés alkatot felépíteni...és nagy segget meg mellet stb..


mivel így ha sportolsz esztétikusan alakul fel és izomzatilag is szép lessz amit majd a tükörben látsz :)

próbáld ki konditermi edzést...és meglátod megfogod szeretni szerintem

2013. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


És utólag is, hogy a rák egye ki a belét annak aki le minuszolt, csak mert le mertem írni az igazat. Igen, mi magyarok elvagyunk hízva, 80 kg az átlag. De, sebaj, egyetek még több zsírt, én maradok 64 kg, 178 cm-hez 33 fiú. ^^

2013. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!