Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kellene sportolnia egy...

Mit kellene sportolnia egy olyan lánynak, akinek nincs sok szabadideje, rossz csapatjátékos, de szeretné tartani a súlyát?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Tavaly beálltam kosarazni (ezt egy évig), floorballozni, focizni, de be kellett látnom, hogy nem vagyok jó csapatjátékos..:D Ezért valami egyéni sportot szeretnék, most semmit nem sportolok, csak csinálom ezt a Béres Alexandra tornát, meg járok futni (7x400m naponta kb). Én az úszásra gondoltam, csak azt hallottam, hogy attól lemegy az ember melle, azt meg nem szeretném:D Ötletek?
2011. szept. 27. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Futás jó - én is ezt csináltam a Te korodban, na meg a bringa plusz lovaglás.

(az úszástól meg nem megy le a melled, micsoda marhaság, jesszus....)

2011. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Futás, bicajozás, lovaglás ez mind jó. Javaslom a szertornát is mert még nem vagy azzal elkésve mégha hobbi szinten is. Legjobb az úszás amit ajánlani tudok mert az minden izmot megmozgat és fogyáshoz meg erősítéshez nagyon jó.
2011. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
futás:)
2011. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
FUTÁÁÁS!!! :))))))
2011. szept. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én is ugyanúgy vagyok,ahogy leírtad.én bicajozok,futok és néha úszok.
2012. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!