Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék fel szedni egy jó...

Manu19 kérdése:

Szeretnék fel szedni egy jó pár kg-t, ha tudtok tanácsot adni annak őrülnék?

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
offolok (sorry), mert engem is érdekel a válasz
2013. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szintiszoli123 ***** válasza:

Ne pontozzatok le, de gondolom adódik, hogy egyél többet. ha izmot is akarsz, járj edzeni.

Ha elég zsírt és fehérjét eszel, akkor növeld egyszerűen a CH bevitelt.

Van valamilyen spec. gondod a több evéssel?

2013. jún. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Évekig próbáltam hízni sikertelenül.

Ettem hatalmas adagokat, naponta többször -- semmi.


Viszont kb. 1 éve szépen lassan elkezdtem hízni :-)

Mostanra már el is értem egy normális BMI-t.

Hogy pontosan mi segített, nem tudom. De van pár tippem.

1. Nem csak egyszerűen sokat eszem, hanem figyelek a kaják kombinálására. Ilyen leves, olyan köret, másféle feltét, desszert. Napra-napra is változatosan! És lehetőleg rendszeresen: mindig ugyanakkor, inkább napi 5-ször kevesebbet, mind 2-szer jól bezabálni.

2. Kevesebb nehéz fizikai munkát végzek, igyekszem nem 3OOO kalória fölött elégetni naponta. Több nyugi, pihenés, ülőmunka. Kevesebb edzés.

3. Lelki béke: összeházasodtam a kedvesemmel. Sokkal kevesebb a kétség az életemben, lecsökkent a stressz, a bizonytalanság. Nincs annyi őrlődés és lelki teher rajtam, talán emiatt is jobb az emésztésem. Ide tartozik még a biztonságérzet is, akár anyagilag (végre van állásom, fizetésem) akár családilag.


Hát szóval elég sokmindenen változtattam az utóbbi 1-2 évben, de az tuti hogy előtte 5 évig problémáztam a súlyommal és sokmindent kipróbáltam sikertelenül. Most meg jól haladok :-)

2013. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
van pár...emésztési problémám(betegségem) :/ ami még jobban meg nehezíti a dolgom. Már sok dolgot próbáltam:. tápszerek,emésztést elő segítő gyógyszerek,de eddig még semmi nem használt.Már nem tudom hogy mivel próbálkozzak!!
2013. jún. 17. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!