Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha a napi 2 liter ajánlott...

Ha a napi 2 liter ajánlott folyadék tej az baj?

Figyelt kérdés
sose vagyok szomjas, képtelen vagyok vizet inni 1-2 pohárnál többet.
2013. jún. 17. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
A tej nem helyettesíti a vizet, nem számít bele a folyadékfogasztásba. Nem csak folyadékra, hanem kifejezetten vízre van szüksége a szervezetnek.
2013. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Bocs, fogyasztás
2013. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

nehezen hiszem el, hogy még ebben a nagy melegben se kívánod a vizet. Hidd el, a szervezetednek szüksége van rá.

Az előző válaszolónak igaza van, a tej nem helyettesítheti a vizet.

2013. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
igen. felnött embernek napi fél-1l.nél többet nem ajánlanak fogyasztani tejből. Igyál izesitett vizet vagy teát ami nincs cukrozva ha a viz nem megy. Én is csak teát tudok inni, hidegen nagyon higra (1,5 l-ben egy filter) kevés természetes édesitőszerrel és citrommal.
2013. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. A teát megpróbálom, bár 2-3 nap múlva hányingerem van a mesterséges édesítőszerektől.
2013. jún. 18. 08:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Én sem emsterséges édesitőszert használok mint irtam hanem természeteset. Kicsit nézz utána.... De ha neked cukorral jobb és nincs cukor problmád akkor attól sem lesz bajod ha azt teszel bele. Még mindig jobb mint ez a mennyiségű tej.

Egyébként kifogás mindig lehet hogy mi miért nem jó. Te dolgod de a napi 2 liter tej akkor sem egészséges és nem helyettesiti az egyéb folyadékot. De a te tested azt csinálsz vele amit akarsz.

2013. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vettem nyírfacukrot. Kalóriát muszáj csökkentenem, a súlyom miatt.
2013. jún. 18. 19:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Fokozotosan szoktasd hozzá a szervezetedet. Akkor a legtöbb embernek semmi gondja vele. De azért van aki nem birja. Amugy a nyirfacukorban van kalória, a szteviában viszont nincs. Cukor szinted rendben?
2013. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 liter tej min!!! 900kcal!!! ez a 1,5%os..
2013. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Cukorszintem jó. Szteviát még nem ismerem. Rákerestem, kipróbálom, köszi.
2013. jún. 18. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!