Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnék hízni egészségesen?

Hogy tudnék hízni egészségesen?

Figyelt kérdés

Sajnos egy nagyon stresszes szétköltözésen vagyok túl. Ez kihatott a szervezetemre is és 3hónap alatt 6kilót dobtam le.:( Most 43kg vagyok és 165cm...igen nagyon vékony. De ha már adott ez az állapot szeretnék izmosan visszahízni.

Erősödni szeretnék, egyébként is izmos a testalkatom, mert 20évig versenyszerűen sportoltam. Egyenlőre hamar kifáradok és gyenge is vagyok.

Ezért szeretnék olyan ételeket kérdezni, ami erősít mint fizikailag mint testileg és persze egészséges!:) Mik azok az alap ételek amik egészségesek,de hízlalnak?

Előre is köszönöm!:)


2013. jún. 18. 08:22
 1/3 Anolisz válasza:
0%
Pacalpörkölt nokedlivel rá veretsz még egy dobos tortát és az egészet házi tejjel leöblíted. Kalória bevitel megvan. Mostmár irány az edzőterem súlyzozni meg funkcionális tréningre.....
2013. jún. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szintiszoli123 ***** válasza:

Szia!

Alapvetően nem az ételek hízlalnak, hanem a belőlük elfogyasztott mennyiség, egyszerűbben a bevitt kalória. Tehát válogasd meg hogy mit eszel és egyél sokat, mellette járj edzeni. Főleg súlyzós edzés kell a tömegnöveléshez.

Itt olvass el mindent:

[link]

megtalálod a választ a kérdéseidre.

2013. jún. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszod!:)))
2013. jún. 18. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!