Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet attól valami bajom, ha...

Lehet attól valami bajom, ha nagyon sok ilyen instant levest eszek? (Link és többi lent)

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a fajtát. Lehet bajom,ha 2-3 havonta 2-3 hétig napi 3-4 ilyet megeszek?



2013. jún. 18. 12:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyit még, hogy én nem ilyen ízben eszem, hanem csirkéset. ^^"
2013. jún. 18. 12:34
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van nem lesz,de az ilyen instant"dolgok" rengeteg mesterséges anyagot tartalmaznak,amik jó részéről még nem is tudjuk,milyen hatása van a szervezetre. Nem csak a dohányzás káros ám!
2013. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg mik vannak benne, szerintem tele van mindenféle mesterséges ízzel, főleg ízfokozóval. Te meg kb. a saját pénzeden teszteled a termék egészségességét, ha 2-3 hétig napi 3-4 ilyet elfogyasztasz. Én nem ennék ennyit belőle.. gyakorlatilag ezen élsz 2-3 hétig, ha mondjuk csak banánt ennél, akkor attól is lenne hiánybeteséged, szóval ha közvetlenül ettől a gagyi porlevestől nem is lesz bajod, hosszú távon nem jut be más a testedbe, csak ez, az egyoldalú táplálkozás pedig nem szokott jót tenni az egészségnek.
2013. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem csak ezt eszem,hanem rendes főtt ételt is. Csak a "házi" levest nem szeretem,csak ezt. :)

Tény,hogy sok a mesterséges dolog benne,de pl amit magadnak főzöl levest,abban is sok mesterséges dolog van.

2013. jún. 18. 13:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ízlik, csak edd. Nem tudod, mitől hízol meg. A kólában sem olvasod az összetevőit.
2013. jún. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kólát nem iszok. :)

Hízni meg sajnos nem hízok,pedig kellene :/

2013. jún. 18. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:
ezektől hízni nem fogsz,de én azóta nem eszek ilyen vackot amióta az egyiknek hónalj és izzadt láb szaga volt...fujj!
2013. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!