Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Emlékeztek még amikor 1.5...

Emlékeztek még amikor 1.5 hónapja írtam, hogy 46 kg-s létemre dagadt vagyok és zavar de nem tudok mit teni 8kg-t fogytam?

Figyelt kérdés

írtam hogy volt amikor többször terhesnek néztek, azt mondtátok önképzavar.. (Írtam h lement 8 kg de valahogy mintha a hasambol nem ment vollna le semmi)Ma megkérdezték ismét (8 kg minusz után) hogy babát várok e... mondtam nem, erre azt kaptam h úgy nézek ki mint aki terhes... nem hiszem h ez önképzavar.. nem én mondom ezeket, hanem az ismerösök... Akkor kértetek képeket, hátt most tettem fel mert csak most vt idöm de nem hiztam 1 gramot sem!..


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. jún. 19. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem csak javítanod kellene a tartásodon és erősítened a hasfalad. A kezdő terhes poci nem gyomortól kezdődik, így eléggé balgaságot beszélnek az ismerőseid.
2013. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Te 38 kilós??? Ne vicceljél már! A hasad valóban nagy, és mintha még ki is nyomnád, úgy állsz.
2013. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs neked véletlenül fokozott ívű lumbalis lordosis-od? Mert szerintem azért ilyen a tartásod is, és azért néz ki nagyobbnak a hasad. A derekad szokott fájni, ha sokáig kell állnod? Menj el az ortopédiára és gyógytornázz. Mindig úgy járkálj/ülj, hogy kihúzod magad közben és egy idő után már automatikus lesz. Ha szépen tartod magad, kevésbé lesz feltűnő.
2013. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ez tényleg nem hasonlít terhességre, de van egy rossz hírem! :( Ez sajnos genetika, semmi fölösleg nincs rajtad! Próbáld magad mindig kihúzni, állva, ülve, bárhogy! Nagyon figyelj az egyenes testtartásra! Talán így valamit javul, de jobb lesz megszoknod és megszeretned az adott testalkatod, mert nem csúnya!! Hidd el! Egyébként így is kelsz fel? Mármint reggel is ilyen a hasad, vagy csak bizonyos étkezések után néz így ki? Mert akkor meg kéne találnod, hogy mitől puffadsz, a szervezet nem tud mindent megfelelően megemészteni! Én a gabonáktól, (liszt) kenyértől puffadok, ezektől nézek így ki, de nélkülük teljesen jó az összkép.
2013. jún. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia. Heti ketszer (később esetleg haromszor) csinálj meg pár felülést hasizomra meg hátizomra. Esetleg szalajd 10-20 perceket.
2013. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. A képeken vagy rájátszol,v. tényleg a tartásoddal van baj,azért tűnik nagynak a hasad.
2013. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46? Kinézetre egy tízessel több.
2013. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hány kg vagy most pontosan ezeken a képeken?

Szerintem egyáltalán nem nézel ki terhesnek.

2013. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szintiszoli123 ***** válasza:

Nem nézel ki terhesnek! Nincs baj a tartásoddal, a gerinced íve legalábbis megfelelő.

Van egy kis felesleg a hasadon, ennyi az egész. Ettől még simán csapnám neked a szelet. Én is nagyon hiú vagyok ám ezért megértem, ha zavar. 2 hónap alatt el lehet tüntetni. Akkor még nem lesz kockahasad, de pont jó lesz. Felejtsd el a felülést. Attól izmosabb lesz a hasad, de semmi köze a fogyáshoz. Az izom ugyanis nem fog látszani a zsír alatt. Helyi zsírégetés nincs!!! Azt, hogy a felüléstől fogy az ember csak olyanok mondják, akik még sohasem próbálták. Intervallumkardió kell, meg egy kis szénhidrátvisszavétel.

[link]

2013. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Halihó! Aki azt írta 38 kilós vagyok, az úgy vélem nem tud olvasni… Leírtam, h 46 kg vagyok. A hasam nincs kinyomva a képeken, sajna alapból ilyen, de a legrosszabb, h kb behúzni sem tudom. (ez a 2-esnek szólt)

3as: A derekam nem szokott fájni, hátam sem, évekkel ezelőtt voltam az ortopédián le se sz..ják az embert.

4-es: Én is gondoltam már rá, hogy talán genetika, de nem akarom elhinni, h akármennyit fogyok a hasam ekkora marad. Egyébként reggel sokkal jobb a helyzet, még az első étkezés után sem vagyok ilyen, ha tízóraizom akk még el-elviselhető, de ebéd után ekkora leszek, sőt az is elég ha megiszok 3 dl vizet… Szóval mindegy mit eszek vagy iszok, du 2-re már ilyen vagyok. Gondolkoztam,h elmegyek dokihoz, mert olvastam, h pajzsmirigy probléma is lehet ennek a hátterében, de az 1 héttel ezelőtti vérképem tökéletes.

5-ös: rendszeresen járok edzeni, szoktam felüléseket csinálni, de tudom, h attól a zsír nem tűnik el, a kardiot sem hanyagolom.

7-es: Igen 46 kg!! és épp ezért idegesít a dolog, mert 10-zel többnek nézek ki. Gondolom azért hiszik, h terhes vagyok, mert a combom, karom vékony, és sok olyan kismama van akik nem puffadnak fel csak a pocakjuk nő.

8-as: még mindig 46 kg vagyok és oké oké h szerinted nem nézek ki terhesnek, de akk is szarul nézek ki :D

9-es: köszi, amit írtál, köszi a honlapot :) Vágom a diétás dolgot, de elhiheted, h így is odafigyelek a kajára :) Egy időben írtam mindent, amit ettem,h majd ha dokihoz megyek, lássa h normálisan kajálok, de már tényleg rászánom magam. Edzésnél is figyelek, de mostanában inkább súlyzózóm és edzés végén kicsi kardio. Egyébként multivitamint, ZMB6-ot szedek, Spuernaturalt (amino) és 100% whey proteint iszok. (zsírégetőt nem használok) Asszem ennyi, köszi a hozzászólásokat!

2013. jún. 20. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!