Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hozzászokhat a gyomor a...

Hozzászokhat a gyomor a zabálláshoz?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok,162 cm és 46 kg,kilátszanak a bordáim pedig nem keveset eszek. Az osztálytársnőim csodálkozva néznek engem ahogy pár harapással felzabálok 1 nagy bagetett,ha elmegyünk enni mc donaldsba vagy a suli mellett rendelünk pizzát én eszem meg leghamarabb és én vagyok a legvékonyabb. 2 éves korom óta NAPONTA eszek csokit,sztm már függő vagyok és nem is akarok róla leszokni. Igaz van olyan napom is hogy 4:30kor felkelek,reggelizni nincs időm meg nem is tudok reggelizni mert attól én rosszul lennék,vonatozok kb.1 órát aztán buszozok még fél órát,iszok vmi olcsó energiaitalt,1 részt azért mert jobban izlik a tescos mint a redbull,másrészt azért mert 1 redbull árán 3 tescost veszek. És hát ez is tele van cukorral. De van hogy egész nap a suliban nincs időm enni,igy 4:30tol 18:00ig nem eszek semmit. Meg volt már olyan is hogy azért nem ettem mert a pénzt inkább vmi másra költöttem. De amikor hazamegyek délután vagy este suliból akkor kizabálom a hűtőt. Szokok enni zsiros kenyeret erős pistával megkenve,bundás kenyeret,kolbászt...mindenféle zsiros kajákat és nem hizok. Normális ez? Azt is észrevettem hogy ha vmi savanyú gyümölcsöt eszek akkor ég a gyomrom(lehet sok a savam). Kiflit csak fehéret eszek,képes vagyok 1 ülő helyben megenni 1 tepsi tejfölös lepényt,de néha van hogy abszolút nincs étvágyam és egész nap 1 kiflit eszek. Sokan azt mondják hogy földönkivüli vagyok. 5 éve kaptam 1 elég csúnya ételmérgezést,3 napig fostam és okádtam (romlott volt a torta),azóta nem tudok hizni. Lehet h vmi bajom van? :D

2013. jún. 19. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
nem vagy beteg..csak lusta vagy enni ìgy amikor kaját lát a szerveted jól bezabál,mert nem tudja mikor eszik újra.Olyan mint az állatoknál..gyors megeszed ami elötted van és ezzel felkészülsz a szükösebb időkre :D
2013. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!