Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Össze tudnátok egy fogyókúrás...

Akos003 kérdése:

Össze tudnátok egy fogyókúrás étrendet állítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérésem,hogy állítsatok össze nekem egy fogyókúrás étrendet és mellé gyakorlatokat,amivel kb. augusztus végére leadhatok 10 kilót.(173 cm,88 kg vagyok)

Előre is köszi!



2013. jún. 15. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

R: zabkása mézzel fahéjjal/ 2sz dexi (vagy toast tk kenyér) sonkával vagy magában felvágott

T: zöldségek gyümölcsök magvak tojás joghurt

E: sült hús (csirke pulyka hal) zöldségekkel/hús zöldség leves

U: zöldségek gyümölcsök magvak tojás joghurt

V: 2 tojásból omlett sonkával sajttal/ túró/ maradék hús

Kb 1500 kcalra jöjjenek ki naponta kb 3 óránként egyél én még vacsi után 8 kor is ettem valami mert éjfélkor szoktam elmenni aludni két hónap alatt 6 kilót fogytam. Naponta elmentem futni amennyit bírtam szépen javult az eredményem a végén reggel meg este is 20-30 percet futottam kezdetben pilateseztem is mostanában a spinning tetszik nagyon. De jó a hosszú tempós séta és a biciklizés is, ami megemeli a pulzusod

2013. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szintiszoli123 ***** válasza:

Szia!

Elvileg le lehet adni heti 1 kilót jelentősebb izomvesztés nélkül.

[link]

Étrendnek nem étrend, de talán segít. Nem mondom, hogy kezdd el számolni a kalóriákat, mert az nem tesz jót. kezd el visszavenni a szénhidrátot, de ne drasztikusan és sortolj. Intervallumkardió vagy intenzív súlyzós edzés., ha ezt nem theted meg, akkor 20 4 ütemű fekvőtámasz, húsz felülés, húsz felugrás, 20 fekvőtámasz amíg bírod. Aztáén egy percig pihensz és kezded előröl. CSinálod 20 percig, majd ha már többet bírsz, fél óráig. Az izom nem sorvad, ha meg van dolgoztatva és kap elég fehérjét.

2013. jún. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szintiszoli123 ***** válasza:
Én heti 1/2 kilót ajánlok. Abban sokkal kevesebb lesz az izom aránya.
2013. jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Nagyon sokat segítettetek,ment mindenkinek a zöld pacsi!

2013. jún. 16. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!