Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Véres széklet vagy nem?

Véres széklet vagy nem?

Figyelt kérdés
Tegnap este wcztem, és a széklet maga nem volt véres, de csak vért töröltem ki, a papír tiszta vér volt, sőt inkább csak az. Előtte olyan 4-7 órával meggyet zabáltam, lehet amiatt tűnt vérnek? Amúgy 3 hete kb egy két csepp vér volt a papíron, a székletbe semmi, csak paradicsomhéj szerű vmi, ezért nem is foglalkoztam vele. Szetintetek vér volt, vagy nem az a piros mindkét estben?
2013. júl. 3. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
előfordulhat.Néha nekem is véres,ha többet wc-zem vagy szorulásom van stb.Voltam dokinál,de azt mondta semmi gond nincs,ha nem állandó.Nekem van belső aranyerem,de kicsi és néha az is vérezhet,de amig nem fáj addig nem kell aggódni.
2013. júl. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kérdés az hogy milyen színű volt a vér.

Ha vöröses barnás akkor aladt vér az fentebbról jöhet,gyomorból stb akkor menj el orvoshoz de ha csak élénk piros akkor csak a végbél sérülhetett vagy aranyered van az nem gond,egyél rostosabb ételeket és megfog szünni.

2013. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*alvadt
2013. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem tudom eldönteni h milyen volt, kicsit barnás de elég pirosa snem tudom, de lehetett a meggytől? ha még egyszer bármi ilyesmit tapasztalok elmegyek. De azért nekem fura, hogy egyszer akkor mikor sok paradicsomot zabálta, egyszer meg akkor mikor sok meggyet. csak félek h daganat vagy nem tom.
2013. júl. 3. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!