Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » én 28 éves lány vagyok 43...

én 28 éves lány vagyok 43 kilo és 168 cm fizikai munkám van mindent megeszek szalona pőrkőlt édeség de mindegy h eszeke vagy nem a sujom nem változik jo kondiba vagyok voltam vizsgálatokra de minden eredmény jo volt egészségesnek számitoke?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha minden negatív,akkor igen. Ilyen alkat vagy.
2013. júl. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az egészség relatív. Mit nevezünk egészségesnek?

Jól érzed magad?


Ha valaki jól érzi magát, orvosi vizsgálatok alapján is egészséges, aztán kis idő múlva rákot diagnosztizálnak nála akkor egészséges volt a vizsgálatok idején?


Én úgy tekintem, hogy minden ember lényegében egészségesen születik. Ezt alá is lehet támasztani orvosi vizsgálatokkal. De megbetegítő módon élünk, legegyszerűbb példa erre a táplálkozásunk. Lehet valaki egészséges amíg fiatal.. de a legtöbbeket a táplálkozás betegségekre és gyors öregedésre predesztinál. Hiszen a legtöbben cukrot, búzát, kukoricát, krumplit, tejtermékeket esznek ráadásul teljes biztonságtudattal, merthogy ezek milyen jók ugye..


Aztán ahogy múlik a fiatalság, gyengül a test fokozatosan kerekednek felül a problémák. Valakinél már gyerekkorban elkezdődik az elhízás, cukorbetegség. Érelmeszesedés..


Ezért nem mindegy, hogy egy MA egészséges ember hogyan él, mert ebből lehet következtetni hogy később mennyire lehet egészséges.

2013. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!