Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Korog a gyomrom, de a szám...

Korog a gyomrom, de a szám már nem "bír" enni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ez így lehet furán hangzik. Nem értem mi a gond. 19 éves vagyok, 170 cm és 56 kiló. Szóval még simán lenne hova híznom. Egyszerűen nem tudok. Éhesnek érzem magam egész nap. Főleg ha eszek egy jó nagy adag ételt, utána még éhesebb. Soha nem érzem azt, hogy jól laktam volna. Vagyis kajálás után pár percig. Utána mintha nem is ettem volna semmit. De a torkomon már nem megy le a falat. Előfordult, hogy öklendeztem. Párszor meg is kell állnom közben, hogy pihenőt tartsak, így elég lassan is eszek (ami azért baj, mert másoknak mindig várniuk kell rám).


Mi lehet a gond?


2013. júl. 12. 18:59
 1/2 anonim válasza:
Menj el kivizsgálásra,lehet fizikai vagy mentális rendelleneség,vagy annak előjele.Nekem is volt ilyen,pszichés okból.
2013. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Stressz, vagy kitágult a gyomrod, és többet eszel mint szoktál, és nem kívánod.

Nekem is ez van mostanában, 2 piritóst fél óra alatt nyomok le a torkomon... Szedek már B6-ot is rá, hát nem tudom. :/ Egyél sokszor keveset.

2013. aug. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!