Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert ilyen rossz meg most is...

Miert ilyen rossz meg most is a gyomrom?

Figyelt kérdés
Delutan ettem csokit, utana rengeteg ragot es utana meg gyumolcsot. Hasmenesem volt (meg se lepodtem). Gorcsolt, fajt a hasam, de aztan kitisztult. Utana nagyon megeheztem, hangosan korgott a gyomrom es jol is esett az etel. Direkt csak egy vajaskiflit ettem. Azota mar megsetaltattam a kutyat is, de meg mindig zuborog a hasam meg olyan rossz. Miert?
2013. júl. 24. 21:06
 1/2 gömbicica ***** válasza:

a rágót szerintem felejtsd el. a benne lévő édesitőszer nem igazán kellene a szervezetednek.

A csoki, ha nem tul sok, nem csinál szaporát.

hagyd az emésztőrendszeredet pihenni.

MIndig csak akkor egyél, ha ránézel a kajára és tényleg jól esik.

tapasztalat!!!!!!

volt nekem is hasmenésem gyomorkorgásom, puffadásom, szelek is rém borzalmasak.

ez mind-mind az elégtelen emésztés hozadékai.

Igyál egy sima teát kevés mézzel, akár jó melegen is. jól fog esni.

és holnap ne egyél össze-vissza. és próbálj meg rágó nélkül létezni.

vagy lehet kapni, azt hiszem tán a Herbaházban vettem édesitőszer és cukor mentes rágógumit. szivesen ajánlom Neked.

Szóval a rossz emésztés nagyon rossz közérzetet tud prorukálni.

Régebben mindig reggeliztem. szarul is voltam egész délelőtt, és olyan nehézkes, medve lettem.

mostanában 11- előtt nem igen eszem semmit, max vizet iszok, vagy egy teát. és vigan elvagyok, és nem vagyok elhezült, nincs rossz közérzetem.

Vannak napok mikor elku.vulok, és eszek ezt-azt, rá is fizetek. Vagy a hasmenés réme fenyeget, vagy csak simán vacakul vagyok.

Az édesitőszerek egyébként is hasmenést okoznak, ha nagyobb mennyiséget eszel. Ha meg rengeteg rágót ettél akkor megvan a bünös.

Gondold végig. Ha rágózol nagyon sok nyál termelődik. Pedig a nyáltermelődés azért kellene, hogy az emésztést segitse evés után.

Na már most nyál van dögivel, de nem ettél semmit ugye.

aztán csak kever a gyomrod, mint a fene.

2013. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagy mennyisegu rago hashajto hatasu. De ez rajta is van a csomagolasan.
2013. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!