Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak hogy ne jöjjön...

Mit csináljak hogy ne jöjjön rám zabálás?

Figyelt kérdés
Többször volt már velem ilyen...és ma is:reggelit még normálisan ettem,de utána egész nap a hűtőhöz jártam és csak ettem. Tele voltam de csak ettem. Nem akarok visszahizni(mert diéta után vagxok). Kérlek szépen valaki mondja meg hogy kerüljem el ezeket az éhségrohamokat. Mit,mennyit egyek? Mit sportoljak???
2013. júl. 29. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy-két hétig parancsolj magadnak, utána simán megy. Olyan, mint a cigiről leszokás. Önuralom... Saját tapasztalat.
2013. júl. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
foglald el magad, olvass, nézz filmet, tartsd szem előtt h max 3 óránként ehetsz, közben nincs semmi nasi, annyit egyél mindig amennyitől jól laksz de még nem érzed nagynak a hasad, az kb mindegy szerintem h mit eszel csak a mennyiség a lényeg, tésztából, kenyérből, cukros dolgokból kevesebbet. sportnak a futás a legegyszerűbb, kibírod de mégis elfáradsz és megmozgat
2013. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ilyenkor egyél csokit!! :)
2013. aug. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!