Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék. Mit ajánlotok?

Hízni szeretnék. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

179 cm vagyok és 56 kiló. Szeretnék hízni olyan 75-80 közé. 1 hónap múlva suli, és,addig valahogy kiakarok nézni.

Mit egyek, miből mennyit, és mikor?


21 éves vagyok, és fiú.



2013. aug. 1. 18:26
 1/2 Bárónő válasza:
szia, hát szerintem az a lényeg, hogy reggel sokat egyél. Meg ugye az is adja az energiát. Tartsd be azt is hogy reggeli, tizorai, ebéd, uzsi, vacsi. Sőt még vacsorára is sokat egyél de akkor télleg nagyon sokat, mert ugye éjszaka egész végig csak alszol, nem mozgod le. Sok kenyér, hús, zsiros ételek. Meg ha akarsz vegyél étvágy gerjesztőt, étrend kiegészitőket, vitaminokat. Van egy tippem: amikor étkezel csempéssz be az ételedbe egy kis savanyuságot, mert azis meg hozza az étvágyadat! Sok szerencsét! :)
2013. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szintiszoli123 ***** válasza:

Szia!

Enni biztosan próbáltál már :) Gondolom az nem segített, ezért írtál ide.

Én ennek ellenére csak azt tudom mondani, hogy: Edzé' sokat, egyé' sokat!

Írd le mikor mit és mennyit eszel (csak ne ilyen szavakka, hogy "adag", meg "szelet", meg "tányér", hanem kicsit pontosabban, mondjuk dekára)!

2013. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!