Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elég sovány vagyok, valami...

Elég sovány vagyok, valami hízókúra?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok fiú és 172 centi 51 kilóval. Napjában 3x minimum de általában többször is. Mit javasoltok mivel tudnék szert tenni néhány bónusz kilóra?

2013. aug. 6. 03:02
 1/3 yuda ***** válasza:

Nyugodtan rászokhatnál a napi ötszöri étkezésre. Ebből csak előnyöd származik.

Másik oldal, hogy az sem mindegy mit eszel. Kalóriadús, változatos kajákat, vagy pl. mindig vajaskenyeret.

Főtt étel fontos lenne minden nap és zöldség, gyümölcs...

Harmadik oldal a nyugodt, stresszmentes élet.

Ha sokat idegeskedsz, pörögsz, számítógépet el sem tudod hagyni, mert kell az a stressz...stb, akkor ne csodálkozz.

Kiegyensúlyozott, kellemes életre törekedj.

Ehhez még persze, ha mindent jól csinálsz, akkor is hozzájön, hogy kamaszkorban az anyagcsere fokozottabb. Később ez is harmonizálódik és hízni fogsz.

Vizsgáld meg magad, amiket írtam mit tudsz esetleg hasznosítani, de az idő is sokat segíthet.

2013. aug. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

semmi gond nincs, még fejlődésben vagy, 30 évesen 97 kiló leszel


viszont ha elkezdesz frankón sportolni, a rendszeres testmozgás ráveszi a szervezetedet, hogy több szövetet képezzen, és majd attól vastagodsz

2013. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sportolni nemsokára kezdek el, amellett elkezdem a napi többszöri zabpehely fogyasztást szerintetek segíthet?
2013. aug. 6. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!