Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 2 napja egyszer sem éreztem,...

2 napja egyszer sem éreztem, hogy éhes lennék, ez baj?

Figyelt kérdés

Persze ettem, félre értés ne essék! De ma is 10 perce jutott eszembe, hogy ma 2 pudingot ettem csak, és nem is vagyok éhes. Tegnap is ez volt. Lehet valami probléma vagy vannak bizonyos idők amikor csak egyszerűen nem kíván az ember semmit? Most is csináltam magamnak kaját pedig nem érzem, hogy kellene de TUDOM, hogy enni mégpedig kell. Eddig mindig éhes voltam és szeretek is enni. Kérem valaki értelmes választ adjon! : )


15/L



2013. aug. 7. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi etvagyam nekem sem,ebben a melegben, szimplan elfelejtek enni, ugy kell magamba tuszkolni az etelt,mert nem kivanok csak semmit. Aggodom is,mert fogytam 3 kg ezert, es alapbol se voltam tobb 43 kgnal. 165cm vagyok am.
2013. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bocsánat, ha ez sértően hangzik(nem úgy szánom!) de most megnyugtattál. :D Nagyon szoktam pánikolni minden apró kis dolgon bele értve most ezt is. Én 163 cm magas vagyok és 53 kg úgyhogy engem nem veszélyeztetne 1-2 kg mínusz, bár nem is akarok fogyni. Ugyan így van nekem is, elfelejtek enni és most is ilyenkor gondolkodtam el rajta, hogy ma mit is ettem..

És szerintem ne tuszkold magadba attól még, mert az sem jó! Csinálhatnád azt, hogy elmész egy pékségbe hátha valami finom illatú fánk vagy csiga mégis jól esnének. Egy próbát megér, ha még nem voltál. El ne fogyj! : )

2013. aug. 7. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!