Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A limonádétól lehet sok a...

A limonádétól lehet sok a gyomorsavam?

Figyelt kérdés
Mivel nagyon meleg van, sok hideg limonádét iszom, viszont annyira elkezdett fájni a gyomrom, arra gondolok talán ettől lehet.
2013. aug. 8. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Igen, a sok citromtól és a sok cukortól is savasodhatsz, ugyanúgy, mintha túl sok presszókávét innál. :)
2013. aug. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem! A citrom pont, hogy lúgosít! Hiába savas, akkor is lúgosít, nézz utána. :)
2013. aug. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
2esnek akkor van igaza ha a citrom frissen préselt, ha nem, akkor valóban savasít.
2013. aug. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a frissen préselt citromlétől is ég a gyomrom, nem bírok sem limonádét inni, sem a teában.
2013. aug. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tessék okosok. :D


[link]

2013. aug. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

A sok tudatlan csak ne pontozzon le ha nem ért semmihez.

A citrom lúgosít, egészen addig amíg frissen van kifacsarva.

Ebben biztos vagyok.

Azt viszont már nekem is természet gyógyász mondta hogy amit készen kapsz citromlé az savasít, de már az is ami X napig áll a levegőn, mert olyankor már átalakulnak bomlás következtében olyanná ami már valóban savas.

Csak egy kicsit olvasson már a sok lepontozó, ne csak ráböfögjék a pirosat ha azt sem tudják miről van szó.

2013. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!